SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byki %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
hahah ale koles cisnienia dostal ale spoko on 2 lata temu skonczyl gimnazjum to jest z niego mega harpagan teraz a te wywody to pierwsza liga sam prof. Miodek by sie takich nie powstydzil coraz lepiej nie ma co...

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
nie zaczynajcie z nim bo robil caly rok forme na lato by pokazac sie na plazy dyskotece i zeby ja stracic i miec co robic od wrzesnia gdy zacznie sie szkola

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
HEH TAK JAK MYSLAŁEM PIOTRRR NIEPRAWIDŁOWA REAKCJA ALE NIEPRZEJMUJ SIE BEDZIE DOBREZ ... A CO DO 2 POSTÓW WYZEJ TO LUDZIE DAJCIE SE JUZ SPOKÓJ NIE UMIECIE USZANOWAC INNEJ OPINI NIZ WASZA WIEC LUZZ NIE MUSICIE JEDNAK SWIADCZY TO O WAS NIENAJLEPIEJ JA SIE NIKOGO I NICZEGO NIE CZEPIAM WYRAZIŁEM OPINIE DO KTÓREJ MAM PRAWO WIEC WYLUZUJCIE BO TO WAM CISNIENIE SKACZE A PORÓWNANIE MNIE DO PROF. MIODKA TO ZASZCZYT

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-06-15 17:10:15

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
tylko nie krzycz tutaj nikt tu nie jest gluchy smiac mi sie chce z twojego tlumaczenia co kazdy post

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Rondell a gdzie Ty tu widzisz jakies !!! ( poza tymi ) bo ja nigdzie a caps locka miałem właczonego przypadkowo ale niewazne a co do tego ze tłumacze wkólko to samo to tylko dlatego ze wy jestescie ( bez obrazy albo z obrazom mam to daleko z powazaniem w d... ) wielkimi płytko myslacymi egoistami do których nic nie trafia wiec potrzebujecie kilokrotnie powtórzonych tresci abyscie cokolwiek zaczaili ( co i tak wydaje mi sie ze w waszym przypadku nienastapi ) ale nie musicie sie tego wstydzic ja rozumem sa ludzie i sa takie osoby jak wy strasznie wam wspólczuje ale ja jestem tolerancyjny i rozumiem was a przynajmniej staram sie zrozumiec ... fajnie było by gdyby ta rozmowe juz za serio zakonczyc bo sami widzicie niczego tu nie wnosi jedynie wychodzi na jaw brutalna prawda ....

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
i znowu sie tlumaczy widzisz smiac mi sie chce troche z tej sytuacji juz i z tych twoich wywodow jestes jak male dziecko ktore nie daje za wygrana i tupie nogami caly czas krzyczac to samo i nawet jesli mi napiszesz jaki to ja niby ograniczony jestem i jak bardzo mnie przewyzszasz swoim "intelektem" to i tak nie zrobi to na mnie wrazenia

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
ale mi nie chodzi o to zeby kogokolwiek pojechac a to ze nieodpuszczam to poprostu moja cecha charakteru i tyle walcze jedynie o prawo do własnych sadów ale spoko ide teraz na meczyk wiec znikam na jakis czas moze az do jutra wiec narazie

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cześć pa buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
To_ORn prosilem cie kiedys abys zmienil avatar bo niestety jest to avatar mojego projektu (biorac pod uwage czerwone oczy psa) ale z drugiej strony nie mam teraz nic przeciwko abys go urzywal w koncu to nic strasznego a ze sie komus spodobal to i sie ciesze z tego powodu

animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

Mundial - BAN!!

WHEY premium