SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster przedtreningowy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Zastanawiam sie nad kupnem Bostera przedtreningowego tylko własnie jakiego. Myslalem nad NOZ IV ale opini o tym produkcie brak..cenowo wychodzi niezle.
Co polecicie? NOZ IV,White flood,Nano,myslałem tez nad stakiem kreatynowym ale obecnie łykam TCM. Z 3miesiace temu bralem No-shotgun.
Cenowo najlepiej tak 110zł 120zł max.
Zalezy mi na pobudzeniu wiec Noz IV nie wiem czy sie sprawdzi.

Dodatkowo stosuje: bcaa,glutamine.

Dzieki

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2008-09-12 00:29:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
promocja na sfd na no xplode

dla mnie bomba.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
zjadłem sporo dopalaczy ale Dorian NOX PUMP wymiata,w przyszłym tyg będe testpwał NOZ IV to coś napisze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
a jakie wrazenia po shotganie?ruszył Cie troche

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
NOZ IV - jak najbardziej ok - fajnie pompuje, czuć go praktycznie od razu jak krązy we krwi, pompa pierwsza klasa, az trudno trening dokońćzyć
NO-Xplode - dobra pompa, choć ciut mniej pompuje niz w/w ale za to lepsze pobudzenie, nastawienie i koncentracja do treningu - dla mnie numero 1 (zawiera małe ilości krety ok 1g/porcja no i po pewnym czasie porcja to za mało)
WF- bardziej pobudza niz pompuje, osobiście mi nie podszedł

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
usekenator jezeli chce zrobic cykl bez krety to noz lub no xplode bd dobre czy aakg wystarczy

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
moim zdaniem NO-Xplode zajefajna sprawa - uwielbiam go. fakt ma 1g krety na porcje czyli prawie jak nic wiec spokojnie sie nadaje zwłaszcza ze bedziesz go ładował tylko przed treningiem
lepiej pobudza i nakręca do treningu niż NOZ IV który głównie pompuje.
AAKG-tez daje rade, w większch ilosciach przed treningiem da Ci pompe, ale na tym koniec - ja stawiam na w/w

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogolnie zastanawiałem sie nad NO-xplode WF i Shotgunie (2raz).
Oczywiscie byłem zadowolony z shotguna..pompa,regeneracja,lepsza koncentracja no i pobudzenie.

Głownie zalezy mi na pobudzeniu pompa moze zejsc na drugi plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
jak byles zadowolony to dawaj znowu shotguna

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ciekawe czy bedzie klepał tak dalej..bo pod koniec puszki działanie osłabło. Pompa była ale juz pobudzenia takiego nie odczuwałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
shotgun super sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol hmmm ...

Następny temat

Kickboxing + siła i wytrzymałość

WHEY premium