SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieżnia technika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
Witam.
Jestem na redukcji i dużo biegam na bieżni przez ostatnie miesiące biegałem interwałami czyli tempo 10 - 13. Trochę poczytałem i najlepsze spalanie jest pomiędzy 60-70% HRC u mnie wychodzi 117-137. Dziś pierwszy raz sprobowałem i nie mogłem się wstrzelić. Jak już udało sie utrzymać 140 to wyglądało to tak nachylenie 4 tempo 6.8. Nie jest to za wolno? Przez 40min był to szybki krok a nie trucht. Pytanie takie czy Robić trening interwałowy czy ten drugi typowo redukcyjny?
Waga 87
Wzrost 183
24 lata
Cel zrzucić brzuch.
Dzięki pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
To daj nachylenie zero. Sama bieżnia nic ci nie da. Potrzebujesz treningu siłowego – to jest dobry sposób na pozbycie się zbędnego balastu tKanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
Ok czyli robię bieżnie 40 min, nachylenie 0 i tętno 140 i po robię siłowy FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Nie, najpierw zrobisz siłowy potem robisz trening aerobowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117
Ok a zakres tętna zostawić czy zwiększyć np. 75-85%?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie chudnę, proszę o pomoc

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny 90kg

WHEY premium