SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BROMERGON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
Witam widze post zostal usuniety :P no nic zaczne odnowa wszystko.. w skrucie . czyli tak stosowalem clomid sam z siebie jakies 42 tabsy podczas brania cloma bralem tez m staka i staka i wtrakcie brania znikalo mi libido teraz jest 0 porobilem badania na hormony itd wszuyytsko miesci sie w normach tylko prl mam 21ng zaduzo mam 22 lata bylem u endo i biore bromergon od 3 miesiecy w dawce 1/4 tab ale nie poczulem zmian , chcialem sprawdzic ostatnio co sie stanie jak odstawie tab no i odstawilem na 3 dni no i niezle jazdy bolala mnie glowa miesnie a dzis rano jak wstalem mialem skurczona jaja i ptaka oco tu chodzi bo ja nie wiem..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
no wsumie i masz racje ale mam zanik miesni wystarczy ze nie pocwicze 2 dni i zaczynaja sie bole itd miesien rzednie takie flaki sie robia itd a jak pocwicze to miesnie zbite strsznie no mam 22 lata nic pociagne pociagne jeszcze to bromo wiesz nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych stosujac w takiej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
idz znowu do endo i zbadaj wszystkie hormony
te jedzenie m staka i cloma to po co? jakies PCT czy tak po prostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699911
brałeś SAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
robilem wszystkie badania na hormony zaraz wam powysylam dokladnie z datami wszystko.. bralem ssa winko scantel pharma 200 tab w 2 cyklach po 3 tyg puzniejz a***alem potym clom 12 tab skonczylem clom zaczolem mstaka zjadlem zaraz staka puzniej zjadlem i za jakies kilka tyg libido zaczelo spadac to zaczolem jesc cloma i sie mi spodobalo i zjadlem z 42 tab na sucho i libido coraz gorzej zaczelo spadac az do 0m , juz podaje hormony / slkopiowalem zinnego forum to co pisalem przeczytajcie powiem tak wykonywalem badania tescia przed clomidem jakies 2 lata temu mialem 4.7 po clomidzie jakies 3 miesiace 5.89 po roku czasu od clomidu 6.20 wzrastal mi a nie jadlem cloma przez dosc dlugi czas. estradiou nie robilem. oto badania jakie mam ktore ostatnio robilem starszych nie mam napisze z datami :

22.11.2010 FSH 3,30 normy 1.7 -12,0. LH 1,48 normy 1,1-7,0 PRL 21,51 normy 2,5-17,0 jak widac prl ponad norme .


05.03.2011 FSH 3,41 LH 2,17 PRL 19,50 zrobilem tez SHBG w surowicy krwi 31,10 norma 13,5 -71,4 test napisalem up jak widac . czyli po clomie sie mi polepszylo znacznie widac wogule dalo sie zauwarzyc kolor skury sie mi zmienil na taki jasniejszy syfy zniknely apetyt spadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
to moze wlasnie sie dowiedziales ze zaczal sie twoj problem z impotencja

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
napisz dokladnie swoj cykl i jak robiles PCT to ci powiem dlaczego masz problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
imtotencja dobre hehe wlasnie ze 0 problemu z tym fujara stoi jak trzeba moze teoche mniej spompowany ale wogule problemu niema kocham sie z ciewczyna prawie codziennie po 2 3 razy niema mowy o impotencji chociaz wyczytalem gdzies ze po stosunku znaczy po org wzrasta poziom prl a ja juz z 6 lat dzieczynki wlasna graba nieraz nawet po 8 razy dziennie ale to raczej nie moglo miec wplywu na prl racja??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
a co do tego cyklu to musze sobie przypomniec :P to bylo tak 100 tab wina i przez 3 tyg jakos bralem 6tab dziennie 10 mg no i odrazu na 2 dzien wjazd clomidem 12 tab 1 dzien 3tab 2 dzien 2 tab i reszta po 1. puzniej przerwa niepamietam ile ale z 4 tyg moze 5 i taki sam cykl wina tez 6 tab i tak samo clomid na odblok i bylo ok za jakeis 2 tyg kupilem m staka jadlem z tydzien sam puzniej dorzucilem clomid clomid bralem co 4 dni 1 tab i tak 42 tab z przerwami skonczylem m staka zjadlem staka wtrakcie jedzenia libido spadalo jaja jakies mniejsze sie zrobily no i teraz jest jak jest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
malo brales i krotko, troche odpoczynku i wszystko wroci do normy

po tym nie ma sie problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
troche przerwy minelo od tego juz 9 miesiecy moze wiecej a prl jest 20ng i nie spada biore bromergon 3 miesiac w dawce 1/4 tab endo mi przepisal i prolaktyna dalej taka sama robilem badania a tamtym tyg 0 poprawy cos musi byc nietego moze od brania colomidu na sucho tak sie stalo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 370
zrobilem test jak ten bromo dziala na mnie przy***alem przez 2 dnipo 1 tab i czulem sie normalnie tak jak powinienem :P puzniej przestalem brac przez 3 dni ii juz w pierwszy dzien z godzine od tego jak powinienem zarzyc bromo strasznie bolala glowa miesnie ,nogi to najbardziej na 3 dzien jak wstalem z 2 godziny zalewaly mnie zimne poty i mialem skurczona jaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan + meta = masa dobrej jakosci?

Następny temat

PH o podobnych efektach jak po Winie

WHEY premium