SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w srodkowej czesci kostki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
Witam.Wczoraj na treningu(pilka nozna) doszlo do benzdziejnej kontuzji.Na koniec treningu trener zarzadzil 20min gierke,poszedłem jeden an jedne,lecz kolega z druzyny chcial nabic mnie i udalo mu sie,lecz moim kosztem..
Nogi nie mialem usztywnionej bo nie spodziewalem sie uderzenia i dostalem pilka od strony wewnetrznej w boczne placze,wybilo mi noge i czuje w srodkowej czesci kostki rwanie,jest to ból dosc mocny który uniemozilwia mi sprawne chodzenie,a o bieganiu to moge zapomniec,jednak kostka mi nie spuchal,nie mam zadnego obrzeku w okolichach,tylko czuje rwania w srodkowej czesci kostki.Caly czas od wczoraj trzymaam najpierw nogew zelu chlodzacym,a potem smaruje BenGayem.. Jutro musze byc sprawny na 100%,ale nie wiem czy mi sie uda..
Czy wie ktos co to moze byc.? Wydaje mi sie,ze to jakies naruszenie,i dlatego ból jest dosc mocny,rozmawialem z trenerem,powiedzial mi ze w 2dni i moge wracac do gry.. co wy o tym sadzicie,nie wiem czy isc do lekarza czy pozcekac do jutra i zoabczyc.??

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Trener dość pochopnie operuje Twoim zdrowiem. Powinien sam nakłonić Cię na wizytę u lekarza z kontrolnym zdjęciem rtg. Jeśli ból nie przejdzie wybierz się jutro do specjalisty, a do tego czasu oszczędzaj nogę i okładaj lodem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
Okej,a jakies masci Typu Ben-Gay ?? mysle,ze to nic powaznego bo juz normalnie chodze.. ale chyba jezeli nie przjedzie bedzie trzeba wybrac sie do specjalisty,a moze Ty sie orienyujesz co to moze byc.?

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Może nawet jutro się wybierz - co szkodzi wiedzieć szybciej co się dzieje. Co do tego a moze Ty sie orienyujesz co to moze byc.? - nie wiem - pewnie wszystko co związane z tego typu uderzeniem/urazem.

Co do reszty - przejrzyj poniższe posty związane z tym tematem:

https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=kostka

Może wyłowisz z tego ciekawe i pomocne info i przy okazji sam się czegoś dowiesz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
dzieki wielkie

Pozdrawiam Ekipe Sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w okolicy podbrzusza.

Następny temat

Sposób na pryszcze - w 99% działa ;-)

WHEY premium