SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból wątroby?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
Witam,


Od paru dni czuję tak jakby ból z prawej strony w granicach górnego mięśnia brzucha, jestem ciekawy co to może być, ból nie jest silny po prostu czuję taki jakby dyskomfort (ucisk) czy coś w tym stylu.. ciężko to opisać. załączam zdjęcie i czekam na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Siema.
A masz powody aby obawiac sie o stan swojej watroby?
Jakies Ph, saa, imprezy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
Nie, nic nie brałem w najblizszym czasie prócz aakg, kreatyny i gainerka ale aakg odstąpiłem bo miałem straszne bóle głowy po treningu i wahania pulsu serca - powiększone serce. Przypuszczam, że albo za dużo tego gainera bo od 2 miechów ładuje cały czas 2x dziennie czasem się zdarzy, że nie wypije w jakiś dzień ale głównie to staram się dostarczyć więcej kcal ile potrzebuje więc możliwe, że wątroba jest już zmęczona i czas zrobić jakąś przerwę od niego. W dodatku dużo jem piersi z kurczaka i od jakiegoś czasu strasznie mnie zgaga piecze, jak napije się czegoś gazowanego to już w ogóle kosmos. Najwięcej to makaronu, ryżu i tej piersi jadam. Ps. podobno te piersi z kurczaka są zainfekowane chemią czy coś, bo kurczaki szprycują tak żeby szybko urosły i sprzedają tak aby zysk był, czy to prawda? Domyślam się, że tak bo kto teraz nie poleci na czas i zyska szybciej w 1 miesiąc to co może zyskać w 3 miesiące.

Zmieniony przez - kertagg22 w dniu 2014-08-23 00:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zrób kompleksowe badania krew i mocz. Będziesz wiedział na czym stoisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bardzo male "dziurki" na policzkach i czarne kropki na nosie

Następny temat

grypa żołądkowa

WHEY premium