SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Witam bije propa z eurochemu e2d i dzisiaj to dopiero drugi strzał a tak boli dupsko że szok iniekcja zrobiona poprawnie bije w pośladek prawy górny róg , pierwszy i drugi strzał był robiony koło siebie i przy wbiciu nic nie boli ale godzinę po wbiciu już boli i jak dotykam mocniej to miejsce to czuje pod palcami guzek , czy to normalne ? I jeszcze jedno zostało mi jeszcze 28 shotow bić wszystkie w pośladek ?

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1114
A jak tydzień po iniekcji enana nadal mnie napie...la półdupek i jest w tym miejscu jakis stwardniały taki to co to ? Nie za długo boli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
ja tez mam tego propa i boli jak cholera. bij w dupsko bo w udo jeszcze gorzej...

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
za płytko wbijasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
przed wbiciem włóż amp na kilka min do ciepłej wody,i j.w. zastrzyk ma być głęboko domięśniowy i nie mieszaj igłą dupa to nie tablica do darta.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
zmieniaj posladki nie bij w jeden... mnie tez bolalo smaruj na noc mascia rozgrzewajaca i po wbiciu rozmasuj sobie i wstrzykuj powoli

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
mnie atomic prop ***ie w ***. Tez bije w dupe. Jak bilem 1 raz to wbilem w bica i myslalem ze sie zesram ! nie moglem reka ruszac. Dupa boli, ale lapa napierrdalala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 942
podłącze sie do tematu...

Dzisiaj waliłem omo w udo.. Trafiłem w nerw, aż cała noga podskoczyła.
Czy w takim wypadku wyciąga sie lekko igłe czy bije pod nieco innym kątem ?

Biłem 6x25mm - pod kątem i weszła prawie cała.

Szukasz towaru ?

--- www.polskikoks.pl ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
w takim wypadku nic sie nie robi. noga skoczy i nic poza tym. odciagasz tloczek, jak ida bombelki to zaczynasz wtlaczac powoli. i bez paniki panowie bo cipki z siebie robicie. ten sport boli. kazdy centymetr w lapie boli. jak nie w ostatniej serii to potem zakwasy. albo zle szot dany. nie robcie dzojstika z igly jak pisze lodzianin. pewnie i zdecydowanie sie szoty robi. najlepiej samemu w udo a nie kolega gdzies przypadkowy. a jesli juz to pielegniarka w dupala za 5 zeta daje szoty. dlatego pisze, samokontrola i udo, szczegolnie prawe jak patrzysz na nogi jest najbzepieczniejszym miejscem injekcji. i bez cipkowania, ze boli

25mm MA WEJSC CALA !!! 40MM TEZ LEPIEJ JAK WEJDZIE CALA. TO ZA ZASTRZYKI GLEBOKO DOMIESNIOWE, MUSI IGLA ZROBIC GLEBOKA PENETRACJE !!!

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-02-12 20:59:36

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 942
nie chodzi o to że boli.. tylko jak dotknąłem nerwu to cały mięsień mi sie odrazu napiął. Z tego co czytałem to robi się na shoty na luźno ;)

Szukasz towaru ?

--- www.polskikoks.pl ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
JAKIEGO NERWU DOTCHNALES? CZYM? kazdego szota robi sie na rozluznionym miesniu. najlepiej siedzac, zeby ci sie miesien na nodze "rozlal" na ziemi czy kanapie czy krzesle, wszystko jedno. wtedy cala igla ma wejsc!!! mnie noga co 2 raz skacze, szcsegolnie lewa. nie lubie dawac w lewa, wiecej zyl idzie. ale nie ma wyjscia wiec ostroznie pompuje. ale kurde na rozluznionej nodze ZAWSZE !!!
1

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 942
kurde.. nie zrozumieliśmy sie

Robiłem wszystko na rozluźnionej, wyprostowanej nodze.
Wbijałem igłe, weszło 3/4 aż nagle trafiłem chyba w nerw że noga aż podskoczyła. Troche odpuściłem, skierowałem pod nieco innym kątem, wbijam, a tym razem cały mięsień mi sie sam napiął.
Wyjąłem całą igłe, wbiłem 1cm dalej i ch*j ;)

Szukasz towaru ?

--- www.polskikoks.pl ---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

One Question About M-Drol.

Następny temat

Metanabol Scanbech

WHEY premium