SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
jak ty wbijasz igle???? powoli???? masohista jestes widze !!!!

szota sie daje RAZ ! z rozpedu. widziales kiedys, zeby pielegniarka dokladala igle do ciala pacjenta a potem pchala???? bo ja nigdy!!! wbijasz igle z rozpedu, ma wejsc cala i czasem miesien skacze bo trafi na nerw, tak sie zdarza. ale jak juz igla siedzi to ci noga nie skacze. nie da sie wstrzyknac soku w srodek nerwu. co najwyzej mozna go przebic dlatego noga reaguje naglym ruchem. pod katem czy nie pod katem. straszone teorie. mozna pod katem lub nie pod katem i wszystko gra! ja wbijam roznie. czasem wejdzie pod katem a czasem 90º i nic sie nie dzieje. nie robcie ze zwyklego zastrzyku wydarzenia dnia bo cipkolandia wam w butow wychodzi !!!

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 942
ja zazwyczaj robiłem powoli, jeżeli boli zmiana kąta.
Spróbuje za 3 dni zrobić tak jak mówisz, zobaczymy czy to lepsza technika

Robie tak, bo wyczytałem gdzieś, żeby wbijać i wstykiwać powoli.. więc sie do tego stosuje. No ale zobaczymy.
Pozdro

P.S igła 6-25mm dobra jest na udo ?

Zmieniony przez - Masior87 w dniu 2009-02-12 21:23:43

Szukasz towaru ?

--- www.polskikoks.pl ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja taka stosowalem i zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
zalezy ile masz tluszczu. ja mam malo. moze 2milimetry, trudno ocenic ale duzo to to nie jest a bije 40mm cala igle! ale wiem ze kolesie bija 25 i zyja. wbijasz igle szybko ale powoli wtlaczasz a przedtem odciagasz tloczek delikatnie nie ruszajac igly bo robisz mikro pekniecia tkanki i dlatego potem boli bardzie niz powinno.!!!! byczek zyje wiec nie jest to zla technika

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
ja bije cala 40 jak boli to co z tego widocznie musi predzej czy pozniej przejdzie takze nie ma co panikowac :D wazne zeby na poczatku skore przebic szybko pozniej to mozesz powoli wbic ja dalej w dupe to jest malo bolesne

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
40 tki sa dobre w dupke ale po nogach to dla mnie czysty masochizm... sorry ale wole ciensza igle do srodkow typu wino tren prop skoro jest taka mozliwosc.. 40 tki zostawiam na enana mixy deke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
co ma dlugosc igly do tego jaki sok podajesz ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
byczek. ale chodzi ci o dlugosc? tren prop czy deca enan gestosc ma raczej podobna i 0.7 /0.6 idzie wszystko. a reszta czy to bedzie 40 czy 30mm hmm. zawsze bije w udo 0.7x40, wchodzi cala a jak sie rozpedze to kawalek plastiku wejdzie hehe tylko ja mam w udzie prawie 70centa i fatu kontrolnie czyli malo. a teraz wlasnie od marca mam igly 0.6x30 i sam zobacze co i jak. ale pewnie bedzie dobrze. takze podsumowujac nie ma zbytniej roznicy 30 a 40.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
i pamiętaj : MUSI IGLA ZROBIC GLEBOKA PENETRACJE !!!

Tak z ciekawości zapytam : przebiłeś kiedyś żyłę na wylot tak ze po iniekcji trysneło krwią z uda na 30 cm ochlapując wszystko dookoła?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
heheh, penetracje. tak mi jakos to slowko weszlo na klawiature!

nie, nie mialem takiego PH

kropelka to u mnie max

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

One Question About M-Drol.

Następny temat

Metanabol Scanbech

WHEY premium