SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból pośladkowego średniego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 455

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 15 lat Na forum 169 dni Przeczytanych tematów 15661
Trenuje trójbój dokładałem tygodniowo po 5 kg i ostatnio zaczą mnie boleć pośladków średni. Odpuścić sobie siady i martwy dopuki mi nie przejdzie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5780 Napisanych postów 5005 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257789
zamiast przerywać i po przerwie wrócić dalej popełniać błędy i wrócić do stanu poprzedniego, lepiej może znaleźć wpierw przyczynę, może niepoprawna technika, niedostosowanie treningu do mobilności, za duża intensywność, kiepska rozgrzewka? rzyjrzyj się wszystkim tym aspektom, czy w ktorymś nie poprełniasz błędu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 139 Wiek 15 lat Na forum 169 dni Przeczytanych tematów 15661
Najprawdopodobniej rozgrzewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj zrobiłem porządną rozgrzewke i jak robiłem siady to przy 120 kg już nie mogłem z bólu się podnieść a normalnie 140 kg bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Odpuścić sobie przez tydzień i smarować maściami czy co zrobić ?:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5780 Napisanych postów 5005 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257789
przerwa na pewno pomoże, ale nie wiadomo czy rozwiąże problem, bo co z tego że załagodzisz ból jak nie wyeliminujesz przyczyny, odpuść i jak nie będzie poprawy to musisz udać się do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Możliwe że też po hip trście(
Bo technikę mam dobrą byłem prowadzony przez trenera personalnego więc tutaj raczej nie znajde przyczyny :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46963 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475708
Hervian
Trenuje trójbój dokładałem tygodniowo po 5 kg i ostatnio zaczą mnie boleć pośladków średni. Odpuścić sobie siady i martwy dopuki mi nie przejdzie ?

udaj się do specjalisty
ból w pośladku może pochodzić np. z kręgosłupa lędźwiowego czy stawu krzyżowo-biodrowego

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle piszczeli podczas biegania lub grania w piłkę.