SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból lewego kolana od wewnętrznej strony

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13424

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 93
Witam! Wczoraj na meczu dostałem piłką dość mocno w lewe kolano, z początku nie było tak źle i dałem rade kontynuować, w miare upływu czasu kolano coraz bardziej bolało..

Ból następuje tylko w 1 miejscu, od wewnętrznej strony najbardziej odczuwam ból przy prostowaniu i zginaniu nogi. Smaruję to miejsce żelem olfen i sztucznym lodem ICEMIX.

Miał ktoś podobny problem, czego to mogą być objawy? Dodam, że kolano nie zbrzękło..
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proponuje przez jakiś czas nie obciążać stawu kolanowego.
Jeżeli ból będzie narastał lub pojawi się obrzęk- zalecam wizytę u specjalisty.

Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4920
moze to byc uszkodzone wiezadlo poboczne, a moze tylko "zbite" kolano. jak masz isc do specjalisty to pamietaj ze do takiego ktory robi tez usg od razu, bo inaczej zaplacisz (jesli pojdziesz prywatnie) 100zł za macanie kolana...
3
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 93
No trafiłeś w sedno kolego, byłem u specjalisty stwierdził że zaczerwienienie które się pojawiło to tylko siniak a to co mi dolega to zwykłe zbicie (pomacał tylko troszkę kolano) na szczęście nie byłem prywatnie, dziś już jest troche lepiej ale ból przy prostowaniu nogi jednak jeszcze dolega..
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w łokciu

Następny temat

Uraz Kolana

Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Główne czynniki wyzwalające syntezę białek mięśniowych Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu Maszyna do podciągania, jako element funkcjonalny treningu 5 najgorszych ćwiczeń wszechczasów 5 najgorszych ćwiczeń wszechczasów Tamara Addis - dyrektorka szkoły, która zaraża pasją swoich uczniów Tamara Addis - dyrektorka szkoły, która zaraża pasją swoich uczniów Wyniki XXXII ogólopolskich zawodów w kulturystyce i fitness - Słupsk  Wyniki XXXII ogólopolskich zawodów w kulturystyce i fitness - Słupsk Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Energetyczne crumble Energetyczne crumble