SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A o to i moja BESTIA:)))

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi - zabawne powiadasz... mozesz rzowinac swoja mysl? Smiesz twierdzic ze moj zwierzak moze byc zabawny? Hehe... ale ja mam na***ane... az starch pomyslec, co se niektorzy ludzie o mnie mysla...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Brian mialam na mysli Twoje pytania, ze sa zabawne...ale nie bede na nie odpowiadac...


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi... oki oki, ja wiem o co chodzi tylko tak sie hmmm..."draznie"? Nie musisz odpowiadac... Te pytania sa zabawne i przedewszystkim szczeniackie... Trzeba w koncu spowazniec... tylko czy ja dam rade?

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Brian jasne ze dasz rade musisz sie tylko mocno skupic...



Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe... i znowu mi przyszla na mysl glupia odpowiedz Powiadasz ze trzeba sie skupic... to ja bym chyba na okraglo musial chodzic pod cisnieniem... ale ja chyba jeszcze mam czas na to zeby byc powaznym... ja jednak chce byc jeszcze dzieckiem... jeszcze bedzie czas, na doroslosc, na problemy doroslego zycia... Złoże dwie Victorie- lwa na górze to, że damy rade, to lezy w naszej naturze...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
wiem ze nie chcesz byc jeszcze powazny, zartowalam z tym skupieniem sie...hehe tak mi sie jakos napisalo...


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi hehe... a skad wiesz, ze nie chce?
Nie chce, nie chce...
W Szatni jest fajny post...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=79279

Czas zaraz sie bedzie wziac za nauke... chyba wieczorem zaloze nowy post z nowymi fotami... tylko jakos mi sie nie chce...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909
no zebys wiedzial ze ***any siersciuch mialem takiego przez jeden dzien i nalal mi na lozko to myslalem ze go przerobie na pasztet


You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buehehehe... a co Ty z nim robiles w lozku Moze on nie nalal tylko poprostu nie trafil Ci w otwor

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2833 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13685


Masz talent do ujmowania królików w rozmaitym czasie i miejscu.
Bardzo mi poprawił humor mój królik.
Też miałem kiedys królika ,ale niemogiem poznajdowywać jego zdjęć.
Ale znalazłem inne fajne zdjęcie.
Może niewszystkim się spodoba to zdjęcie,ale jest według mnie na czasie,bo takie "integracyjne"
Widać europejskie ideały :Miłosć,Równosć,Integracja:)
hi hi hi

Aha,masz soga za królika.
papa

PIT BULL GANGLAND
Tako rzecze Zaratustra
....::GiENiU::.....
----OKROPNIK 39-----

----operator szlifierki kątowej na http://www.polchat.pl/chat/?room=melanz -----
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zachód słońca widoczny z moich okien :-)

Następny temat

Plecy jak szafa !

WHEY premium