SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANIMAL TEST PROHORMONY myslałem że już tego nie ma!!!! czy warto? jesli szukam MASY :

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
zwracaj uwage na hlogramy,to też można podrobić,ale przy podrobkach z holo siej eszcze nie spotkalem,a taki hologram i polska naklejka daje ci jako taką pewnosc ze to faktycznie na polske produkt i importowany,a nie robiony u zdenka w piwnicy w rumunii.Kupuj tylko u sprawdzonych ludzi,a jak masz watpliwosci skontaktuj sie z importerem i spytaj czy sklep w ktorym kupujesz faktycznie od niego bierze towar i wtedy jesteś pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok.Wlasnie to nie zaden sklep tylko jakis koles ktory ma tylko uniwersala i innych amerykanskich firm rzeczy.Troche podejrzane ale cena przystepna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cieniutkie to jak 50 litrow barszczu na jednym buraku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Olej go, powiem ci,że podróbek jest od*****a,jest nawet jede sklep w krakowie co je sprzedaje (ogólnie linia animal od universala) to wiem na pewno i on ma właśnie takie jak piszę,ani hologramów ani nic.Jak masz wątpliwosci to skontaktuj sie z polskim fitness authority czy z importerem odrazu i spytaj czy ktoś taki wogóle istnieje na ich mapie dostaw i czy kiedykolwiek coś brał od nich.a w takie ala PH to już wogóle za nic bym sie teraz nie pchał,pomijam wogole "sensownośc" stosowania ph no i jeszcze tyle możliwości wy***ek,z racji tego,że już tego nei idzie normalnie dostać

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2006-08-13 09:41:38

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2006-08-13 09:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bull przednia mysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
powod - cala seria animal nadaje sie do karmienia kur, a nie do suplementacji w kulturystyce. (wylaczamy produkty oryginalne krore byly na polskim rynku ponad 2 lata temu, zanim pewna firma nie wziela sie za ich dystrybucje na kraj )
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak pierwszy raz gadalem z kolesiem to wlasnie mowil ze one nie sa przez fitness auth. sciagane tylko bezposrednio przez niego.
Patrzylem w necie ze animal pak jest po 20 cos dolcow.Wiec niby oplaca sie kupic kilka paczek.
Niby wiem ze jak cos jest tak drogie jak animalpak to oplaca sie podrabiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
napewno są ściągane przez neigo. Nie daj sie wałować na to,a to ,że we wschodniej europie,no może południowo wschodniej walą na lewo i prawo to to jest wiadome od pewnego czasu,i głownie stamtąd tacy ludzie mają te ich "paczki z usa" zostaw hajs w kieszeni i nie bądź za przeproszeniem frajerem,lepiej zainwestuj to w coś działajacego i przydatnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
a ja znalazłem stacka animala jedynke!!!! na aallegro numer przedmiotu: 118685003 ciekawe skąd go ma :) chyba sobie kupie jedno pudło i zobnacze czy to działa podobno jedynka była mocna jak steryd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4584
a wiec tak, jesli cos jest tanie to nie znaczy ze podrobka! ten koles o ktotym mowisz nie ma tylko odzywki ze universala ale rowniez sports one, scifit i hi tec! prawda ze nie ma ani hologramow ani polskich naklejek, ale to dla tego ze naklejane sa przez polskiego dystrubutora, czyli FA! a koles bierze bez posrednio z od producenta. ja zrobilem zakupy za pozadna kase, zaoszczedzilem sporo. a rosne jak na drozdzach :). mam mstaka,cutsa, h bomb, bcaa + g power, a pak, storom, therapy schok, uniliver i bialka ze sports one... uwierz mi Skibek, ze nie sprawdzonego towaru bym Ci nie proponowal...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szczepionka i stanazol

Następny temat

Wątroba...

WHEY premium