SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1200 ebookow - spis w srodku za 30 zl !!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 437
witam mam do sprzedania okolo 1200 ebookow z roznych dziedzin ;
literatura , informatyka , nauka , poradniki ,

dodatkowo znajduje sie tam mnostwo formularzy prawniczych , umow i wiele innych spis zamieszczam ponizej . ksiazki pochodza z roznych zrodel : emule , torrent , prywatne serwery ftp i byly zbierane przez kilka lat

http://members.lycos.co.uk/konix/ebooks.txt

razem jest tego kolo 3,5 Gb . koszt na plycie dvd to 30 zlotych razem z wysylka za pobraniem ! w przypadku zamowienia na cd nagrywam na 5 cd - cena taka sama czyli 30 zl z kosztami wysylki za pobraniem


moj email [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Daj swój numer gg.
Mam pilna sprawę do obgadania...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 437
sorki tylko na maila ale mozesz pisac odpowiem szybko na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ok, wezmę od ciebie napewno, na dvd, mogę nawet puścić przelew, alechciałbym, żebyś mi przesłał najpierw jedną e-mailem.
Aha i jeszcze jedno pytanie. Wszystkie książki są w języku polskim ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 437
ok. nie ma problemu - nie wiem czemu nie piszesz do mnie na maila :) wole wysylke za pobraniem choc drozej - tak jest bardziej ok ja wysylam plyty i ty dopiero wtedy placisz . kontaktuj sie ze mna przez email podaj swoje dane a ja jutro wysle przesylke w kopercie babelkowej .

p.s zebym mogl Ci wyslac jedna ksiazke na email musze miec Twoj adres :) czekam na Twoj odzew na poczte . moj email [email protected] . czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 437
aha pytales jeszcze czy wszystkie ebooki sa po polsku - 99% tak . te 1 % to przewaznie manuale do programow uzytkowych ale jest tego bardzo malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1756
Wreście jakąś porządna oferta się pojawiła na sfd dobra cenna za dobra treść
Sam bym wziął ale sieki ostatnio nie mam
Pozdrawiam

[you] kliknij na www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
killabeez - dostałeś maila potwierdzającego ??

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 437
dostalem i wyslalem Ci to o co prosiles , co bylo tak pilne potrzebnie juz na jutro calosc spakowalem rarem i jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie tube 4 ohm

Następny temat

SIMENS SL55 NOWECZKA SPRZEDAM

WHEY premium