SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,Suty' - pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Witam,
od niedawna chodze na silownie, i mam dziwne pytanie - dotyczace sutek.

Otoz, czy jesli bede robil na klate cwiczenia:
- wyciskanie sztangi plasko
- rozpietki na maszynie
- wyciskanie hantli (skos)

teraz, zeby jako tako wygladala moja klata, musi byc zimno, zeby te suty ,,sterczaly". Wiem, moze to dziwnie wyglada, ale niestety tak jest :d

I teraz moje pytanie:
czy jesli bede taki trening robil (poki co ACT) przez 6 tygodni, poprawi mi sie wyglad tych sutek? zeby lepiej wygladaly?
diety jako tako nie stosuje, staram sie poprostu jesc posilki o stalych porach, unikac slodyczy, tlustych posilkow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie masz gino ani lipo to redukcja i ładnie zejdzie poczytaj o 10 wsk żywieniowych i trenuj po pewnym czasie zejdzie może nawet po kilku miechach tak jak u mnie na przykład ten tłuszcz schodzi na końcu zazwyczaj ale dasz radę jak chcesz SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
to zejdzie lub nie zejdzie. nikt Ci tego nie powie bo większość młodych to przechodzi ( w tym teraz ja )
a normalne masz w zimno ponieważ skóra sie kurczy. jak troche pokręcisz sutem to też sie skurczy ^^

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Dobry trening?

Następny temat

proszę o pomoc w przebudowie treningu.

WHEY premium