SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zlamanie v kosci srodrecza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Witam. Moje pytanie lub problem jak kto woli polega na tym iz dokladnie 5 tyg temu zlamalem kosc v srodrecza lewego lekarz powiedzial ze jest to powazne zlamanie wiec bede musial troche pochodzic z szyna na szczescie nie na tyle zeby operowac. wiec mam ta gips juz 5 tyg. Bylem tydzien temu u lekarza na kontroli i zrobilem zdjecie kontrolne i powiedzial ze jest dobrze tylko kosc ktora mi sie zrosla jest krzywa i musze pochodzic jeszcze 2 tyg zeby sie wyprostowala i moje pytanie brzmi czy moge sciagnac ta szyne (zeby umyc chociaz reke bo smierdzi na kilometr i juz mnie mdli) a tygodnia juz nie wytrzymam niby w ogole mnie nie swedzialo nie pieklo ale poprostu jest to uciazliwe (palec jako tako boli mnie tylko czasami 2/3 razy dziennie przez okolo minute i tyle) pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
pewnie ,że możesz. przeszedłem to złamanie lecz z leczeniem operacyjnym zdejmowalem szyne po paru dniach od zabiegu, zaczalem cwiczyc palce po ok 2 tygodniach, kosc krzywa juz zostanie na zawsze. i pamietaj cwicz ta dlon..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
sciagnalem to wczoraj ale mam takie pytanie ta kosc gdy ja dotykam jest wyrazne skrzywione przy glowce i gdy mocniej scisne w miejscu zlamania to boli jest jeszcze jakas szansa ze sie wyprostuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
ja tez mialem zlamanie podgłowowe. nie rob sobie nadzieji ze bedzie prosto bo nie bedzie. tez mnie to wk***ia... trzeba bylo sie nie nap*****lac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
ale miales ta kosc operacyjnie skręcaną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
lekarz mnie zapewnial ze bedzie wszystko dobrze juz nie wiem sam bo w sumie 5 tyg minelo a kosc dalej troche boli jak dotykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
no najpierw w gips mi wsadzili i powiedzieli ze to wystarczy ale ja po 2 tygodniach pojechalem do innego szpitala i wlozyli mi druty bo mialem nadzieje ze to cos poprawi w sensie ze prosciejsza bedzie ale dupa... mnie tez pobolewala dlugo nawet teraz 3 miesiace po urazie podczas ciezkiego treningu jak trzymam w ch** mocno sztange albo cos przez dluzszy czas to troche czuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
wiem ze nie jestes lekarzem i to chyba tez raczej sprawa indywidualna ale brzekole dluzszy czas na gitarce jak myslisz to mi moze przeszkodzic czy z czasem sie wyreguluje wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
wszystko sie wyreguluje kostka bedzie krzywa ale funkcja palca powróci w 100% na pewno :) bedziesz mogl grac jak wczesniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmęczenie życiem u młodego

Następny temat

EKG i opinia lekarza hmmmm....

WHEY premium