SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1218
siemano all
mam pytanko chcialem do kretki dokupic sobie taurynke bo poczytalem na forum i piszecie ze spoko towar ;] wiec mysle sprobuje :P:P
ale wracajac do mojego pytania, szukalem na necie i tauryn jest jak na lekarstwo w sklepach internetowych ;]
najczesciej znajduje trec-a, tam jest razem glutamina i tauryna no i jeszcze kreatyna, no ale kreatyne mam to mzoe jest jakis supl (tauryna+glutamina)2w1-jak head n shoulders lol
ale serio jesli cos wiecie na ten temat to dajcie znac i gdzie to mozna znalezc.
Aha jeszcze jedno ile kapsow do 300 gr kretki, trzeba bedzie. napiszcie i jak ta tauryne ewentualnie brac, jakie pory jakie dawki.
z gory dziekes
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2757
tutaj poszukaj tauryny:
https://sklep.sfd.pl/ 

Zmieniony przez - mumin83 w dniu 2004-07-09 00:17:44

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1218
ok
ale mi chodzi o taka tauryne+glutamine ??
jesli cos wiecie dajcie znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1218
no i czekam na reszte odpowiedzi, na pytania zawarte w poscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30512
no jezeli chodzi ci o tauryne i glutamine to Mlo ma cos takiego,tylko ze troszke drogie,kup lepiej sama tauryne np.olimpu,mozesz brac 4-6 kap 2-3razy dziennie

--=d(-_-)b=--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1218
ale jak ?? 3 razy dzienie po np 4 kap to razem mam dzienie brac 12 kapsow, czy te 4-6 kapsolek mam rozbic na np trzy porcje ??
sorka ale nie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
po co chcesz kupować glutaminę?? dlatego, że fajnie się nazywa?? co wiesz o tym suplemencie?? moim zdaniem dla Ciebie jest on zbędnym wydaniem pieniędzy... tak samo tauryna... odpuść sobie te dodatki! lepiej za zaoszczędzone pieniądze zakup białeczko albo jeszcze lepiej gainera bo nie wydaje mi się abyś miał dobrze skomponowaną dietę sportową... mylę się?

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od dluszego czasu duzo mowicie o taurynie jakby to by supel od ktorego uzaleznione jest dzialanie kreatyny a tak nie jest a potwierdzeniem tego jest fakt ze niewiele firm do produkucje jako pojedynczy suplement poniewaz on wspomaga dzialanie kreatyny razem z ryboza czy weglowodanami
po co szukac czegos skoro jego dzialanie jako pojedynczego supla jest nie potwierdzone
tyle na rynku jest kompleksowych preparatow kreatynowych ze nie zawracajcie sobie tym glowy,szkoda czasu i kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1218
no spox. kurcze teraz to mi juz troche namieszaliscie w bani ;]
piszecie najpierw ze taryna spoko supl, i niewiele kosztuje itp a teraz ja wnioskuje ze sie z tego wycofujecie .
no gainera juz mam treca mass xll, bialko tez zakupilem hi-teca ( protein cos tam 2,5kg z kumplem na spolke )
no ale cos do tej kreatynki bym chcial, myslalem wlasnie o tej taurynie, no wiecie widzialem oolimpa 100 kaps za 16 zeta to chyba nie wiele, a moze i efekty tez beda,
no nie iwem napiszcie mi cos na porade bo juz nie iwem co robic!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1218
odpowie mi ktos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
'po co szukac czegos skoro jego dzialanie jako pojedynczego supla jest nie potwierdzone '
tauryna jest soopelemntem ktoory niewatpliwie dziala../badania/..tylko nalezy zanaczyc ze nie kazdy 'potrzebooje'..takiego dzialania...

dehtomizer..nie odczoojesz jej dzialania...

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-07-10 13:22:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zjakiej firmy tauryna???

Następny temat

Suplementy z UA

WHEY premium