SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

woda w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2011
Witam, jakiś tydzień temu podczas klęknięcia strzeliło mi lrawe kolano, przykładem okład z lodu i bolało mnie jakieś 3 dni. Zauważyłem po prawej stronie rzepki małą gule, która jest miękka i czuję lekkie utrudnienie przy ruszaniu ta noga. Wpadło mi do głowy, że może to być woda. Czy warto pójść z tym do ortopedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
czy warto? warto. wpierw do rodzinnego po skierowanie. Aha i objawy płynu w stawie kolanowym są nieco inne niż twoje jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2011
Po skierowanie nie muszę iść bo jestem jeszcze niepełnoletni. Skoro objawy są inne to wstrzymam się z wizytą u lekarza, będę przykładał lód przez 2 dni. Jeśli to nie pomoże pójdę na konsultację. Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
a to przepraszam osoby niepełnoletnie nie muszą mieć skierowania tylko chodzą do specjalistów jak chcą? jeśli nie byłeś wcześniej u ortopedy to skierowanie jest absolutnie konieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2011
Jestem zapisany w przychodni ortopedycznej. No chyba,że muszę iść do innego lekarza.

Zmieniony przez - Rodvigez w dniu 2012-09-13 16:45:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z oczami

Następny temat

Rozstępy.

WHEY premium