SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wlosy-nietypowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
sprawa ma się tak jestem chłopakiem i chciałem zrobić soie fryzurke a'la djibril cisse czyli irocez taki farbowany jak nie wiecie jaki to wystarczy wklepać w wyszukiwarke jego nazwisko i imie i będzie jasne :_). i teraz tak poszedłem do fryzjerki to wystawiła oczy prawie ze i powiedziała ze to nie wyjdzie/ wyjdzie źle i ze nie ma takich farb.
wieć mje pytania:
1.skąd taką wytrzasnąć czy moze po prostu to maly zakład i ciulowy i babka nie ogarieta
2.cos widziałem o tonerach ale ile to trzyma???
3. jak ten koles to zrobil skoro to takie nibytrudne
4.na ile taki toner mi wystarczy bo jasne jest ze u mnie to będą mikro ilości bo laski farbują cale glowy a u mnie to jest ten pasek przez srodek i wlosy krótkie
5.czy w Krakowie gdzies da się cos takiego zrobić "od reki"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Na fryzjerstwie niezbyt się znam ale z tego co widzę to tam żadnej filozofii nie ma. Wycięte dłużej w tym miejscu, położony kolor i cala filozofia.

Jeżeli koloru nie chcesz na stałe są zmywalne po jednym dniu również dostępne napewno w rosmanie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
no taka jest filozofia ze ta babka powiedziala ze nie ma takich farb a jak patrzylem na necie to cos tam znalazłem ale to musze chyba sam kupic bo nie wiem czy gdzies maja takie go zakladach fryzjerskich, no i to sa te tonery farb w takim kolorze chyba niema, jak by to bylo takie proste to bym nie pisał z pytaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie wiem dokładnie o jaki kolor Ci chodzi gdyż zdjęć po wpisaniu ww jest cała masa w różnych wariantach.

Tych zmywalnych były różne dziwne kolory nawet, lat temu x farbowałem sobie łeb na zielono więc tym bardziej w tych czasach jest to zapewne dostępne.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
to są te tonery co ty farbowałeś czy jak to sie nazywa? sory ale wogóle nie jestem w temacie. cos tam znalazłem no tak ze jutro sie za to zabiore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Żebym ja to pamiętał. Coś w tym stylu, bylo to bodajże w formie pianki która wysychała w parę minut i tworzyła kolor który wytrzymywał spokojnie 1 dzień.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Zmień fryzjerkę, bo trochę się nie zna. Po pierwsze irokez jak irokez filozofii nie widzę.... Co do kolorów: jeżeli to ma być nietypowy kolor na stałe to we wszystkich przypadkach najpierw trzeba Ci rozjaśnić włosy a potem położyć odpowiedni toner. Tonery nie łapią na ciemne włosy. Pamiętaj, że toner wypłukuje się dość szybko i zabieg trzeba powtarzać. Tonery są we wszystkich paletach firm profesjonalnych, w sklepie czystych " nietypowych " nie widziałem. Jeżeli to ma być po prostu blond to tutaj żadnej filozofii nie ma, a jeżeli kolor chcesz zmywalny to pianki i lakiery dostępne sa w internecie i drogeriach za grosze, ale efekt jest jaki jest. Reasumując, toner to farba którą nadajesz na rozjaśnione włosy, toner na naturalne i ciemne nie da żadnego efektu. Pianki i lakiery będę bardziej widoczne ale będziesz się bawił się w to codziennie i w razie deszczu spłynie Ci na twarz.



Zmieniony przez - keval w dniu 2014-03-28 11:53:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbyt niski poziom tkanki tłuszczowej

Następny temat

kolano

WHEY premium