SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbicie sie w żyłke

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 520 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
a czemu ty od razu myślisz o złamaniu, igła jest elastyczna więc nie powinna się złamać. Ja wkładam całą siódeme w tyłek i po sprawie i nie bawie się w żadne odciąganie. Zrobiłem juz sobie troszkę zastrzyków i jak do tej pory jeszcze żyje

pozdro

Spayky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Ja walilem strzaly w uda i tylek. Zdarzylo mi sie trafic w jakas zylke w udzie, ale wyjalem igle, oproznilem krew i walnalem w inne miejsce. W przypadku strzalow w tylek nie wyjmuje tloczka. Wkladam cala 7 lub 8. Zlamac igle to prawdziwa sztuka, trzeba byc nielada nerwusem.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 591
mam pytanie co sie moze stac, gdy trafie w zylke i wpuszcze tam dece? Ja nigdy nie odciagam tloczka szkoda mi soku, a tylku nie ma tak grubych zyl krew zazwyczaj idzie z peknietych naczyniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
Jakto ci szkoda soku??nie rozumię. Przecież sok ci nigdzie nie ucieknie jak już wbiłeś igłe. A jak odciągasz tłoczek to masz przynajmniej pewność że nie jesteś w żyle

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Tez nie wiem o co chodzi, gdzie niby ten sok mialby uciec. A tak szczerze mowiac nie badz kurzmat taki pazerny, kropelka soku zawsze gdzies sie zmarnuje

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
Jakies poł roku temu robilem szota kumplowi z silowni.Wbilem igle , zaciagam a tu krew,wyjalem i wbijam dalej i znowu.Sytuacja powtorzyla sie 8 razy az wkoncu brakło nam igieł.Ostatecznie wy***alismy ten sok do smieci bo stwierdzilismy ze to zly znak.I chyba tak bylo bo po paru miechach przerwy wbijalem kolesiowi 30 razy i ani razu nie trafilem na zyle

沒 有 現 金 沒 有 大 量 , 沒 有 大 量 沒 有 類

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 591
moje pytanie dotyczylo jakie moga byc skutki wpuszczenia przykladowo deki w zyle, czyli jak nie sprawdze tloczka, a Wy ospowiadacie wszyscy nie na pytanie tylko na "zartowne stwierdzenie szkoda soku" przeciez pisze ze nie sprawdzam, wiec prosze o odpowiedz na pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
śmierć w potwornych bólach, torsjach i wymiocinach.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 591
Pytam na powaznie przeciez i tak z miesnia wszystko uwalniane jest do zyl, tylko w dlugim czasie, a co sie mzoe stac gdy rzeczywiscie trafimy nie sprawdzajac tloczka i wpusciumy troche, jakie jest prawdopodobienstwo trafienie w posladku w jakas zyle, bo najczesciej poprostu trafiamy w naczynie krw. i stad ta krew, a bijac gleboko w miesien posladkowy, zadko co mozna trafic w zylke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
tak poważnie to pewnie nikt nie wie,a pytania w stylu"jakie jest prawdopodobienstwo trafienie w posladku w jakas zyle" sa nie trafione, bo co chcesz usłyszeć 1:7 czy 1:9?

Jak tak bardzo się boisz to nie wstrzykuj poprostu tego, albo rób zastrzyki na pogotowiu czy innej placówce w której pracują fachowcy od tego typu rzeczy.
Ja walę zawsze w udo i jeszcze ani razu nie trafiłem w żyłę, a co najgorsze nigdy tez w totolotka.
Pozdrawiam Cię.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy kox?

Następny temat

Kox-Slicznotka

WHEY premium