SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wągry-jak sie ich pozbyc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 177569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5886
Moglby mi ktos podac jakis tani sposob(tonik jakis lub krem, ktory moge dostac w sklepie z kosmetykami) na pozbycie sie wągrów?:) albo jakis domowy sposob jesli taki istnieje! pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dobry, a nawet bardzo dobry temat! Sam mam problem z tym gównem w okolicach nozdrzy. Nigdy nie wiedziałem jak się tego pozbyć, a dziś wstąpię do apteki po jakiś specyfik, który tutaj podaliście

Ile trzeba używać tego toniku, aby zszedł ten bród? Wiadomo - facet nie baba, ale jednak kobiet również zwraca na higienę mężczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975
Ja tam stosuje peeling enzymatyczny i jest git. Polecam również Peeling ziołowy. Można go dostać w aptece i kosztuje jakieś 10-15 zł. Można również wybrać się do kosmetyczki, które usunie Ci wągierki.

Pozdrawiam!

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5886
na czym polega ten peeling enzymatyczny i ile kosztuje i gdzie go moge dostac? to samo do ziolowego na czym polega gdzie go kupie i jak go stosowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 442 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 893
a może pomyśl o parówce? Mi pomaga na wągry. Zrób ją a później po prostu wyciśnij
a jezeli nie wiesz jak zrobic parówkę to https://www.sfd.pl/temat178184/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
mam wągry nie wiem co robic wygladam jak dalmatynczyk, kolezanka poradzila mi zebym zrobila parowke a potem posmarowala miejsce z wagrami pasta do zebow, czekac az zaschnie i zmyc, potem nawilzyc twarz kremem. nie wiem czy pomoze, stosuje od 4 dni dopieroooo, pozdro dla wągrasków, tez je mam.ale nie wyciskajcie ich, o nieeeeee, zostaną bliznyheh narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
po parowce umyj twarz jakims delikatnym tonikiem polecam taki z ziaji ogorkowy.
tylko zeby nie byl na bazie alko
jak delikatnie przydusisz nic sie nie stanie
ale dziwne to z ta pasta toz to wysusza takie trcoeh z dupy wyjete
bo wlasciwie po jednej parowce stan twojej twrazy powinien byc o niebo lepszy jezeli chodzi o wagry!

super odswiezenie tak w ogole

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2007-11-25 11:21:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Czy regularna sauna moze coś pomóc na wągry ?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nie ma watpliwosci ze temp ktora w niej jest otworzy pory
no ale to nie wszystko musialbys pozniej czyms przetrzec jakims tonikiem jak juz wyzej pisałam zobaczysz odrazu na waciku jak brod wyszedl
tylko nie smaruj pasta do zebow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ale to odrazu po saunie bym musial to robic czy kiedy?
jakie toniki polecasz dla osob z bardzo suchą skórą? a moze poprostu przetrzeć tonikiem i potem uzyc tlustego kremu?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675


no jak wyjdziesz wezmiesz zimny natrysk albo jescze lepiej przed raz dwa przetrzec wacikiem nawet bez toniku
tonik polecam garniera-ogolnie jestem zadowlona z kosmetykow tej firmy.
czemu tlustym kremem to ze masz sucha skore nie znaczy ze nnawalisz jakiegos tlustego shitu i bedzie ok.poszukaj kremu odpowiedniego do twojej skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675


krem
Wskazania:
Codzienna pielęgnacja suchej skóry twarzy i normalnej z trądzikiem różowatym, (ze skłonnością do pękania naczynek i powstawania zaczerwienień).
http://uroda.onet.pl/1242797,,,,,krem_intensywnie_nawilzajacy_do_skory_suchej_i_luszczacej_sie_cera_wymagajaca,kosmetyki.html
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

parówka - informacja dla niewtajemniczonych

Następny temat

soki z marchwii a ciemna cera

WHEY premium