SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uszkodzenie łąkotki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ale co podszyc?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
mu chodzi o szycie łękotki.
Jesli masz wybór - lepiej szyć. Jednak zdażają się takie urazy,że nie ma co szyć i wtedy łękotka jest usuwana. Mimo,że po szyciu wraca się dłużej do pełnj sprawności,to warto pocierpieć

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10832
Piłkarz Lecha Poznan Jakub Wilk chyba sie nazywa tez niedawno nabawił sie tego urazu.Jego wzieli na stół i mu szyli.Radze zrobic to samo.

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1188
madnes79 ...tą kase, którą chcesz wydać na artostop proponował bym zaoszczedzić na porządnego fizjoterapeute.

A co do zszczycia, to nie ma wyboru, bo ty tak chcesz....zalezy od uszkodzenia, czasem się da zszyć, a czasem pozostaje tylko wyciecie.

ps. Irytuje mnie wymądrzanie się na temat poprawności pisania łąkotka, czy łękotka. Nic to nie wnosi do tematu, lepiej napisać coś na temat, a ja nie ma co pisać, oprócz głupich uwag, to można się wstrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
btw miałem usuwaną część łąkotki,2 dni po zabiegu wyszedlem za szpitala,po nast 2 dniach poszedlem grać z chłopakami po kolejnych juz dostawalem serie iniekcji w kolano - bardzo przyjemnych
po zabiegu gralem jeszcze ok 6 lat wyczynowo,do kolejnej kontuzji i planowanej rekonstrukcji więzadeł

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1188
BadMad...ta ostatnia kontuzja, po której miałes planować rekonstrukcje więzadła, czym była spowodowana?
Przeciązenie w stawie? zbyt duża ekspolatacja juz uszkodzonego stawu?...jak to było u ciebie?...jak do tego doszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Na tym forum poprawne są obie formy łękotki, o czym już niegdyś pisałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
przed chwila sie tu zarejestrowalem, i juz tu zapoytam jesli mozna. niefortunnie sie przewrocilem, bylem u dwoch lekarzy, jeden powiedzial ze to wlasnie uszkodzenie lekotki moze byc, drugi ze albo lekotka albo tylko nadciagniecie wiezadel, jak to tylko te wiezadla to samo mi mialo przejsc, chodze teraz o kulach, niby przestalo mnie bolec, wydaje mi sie ze moglbym odstawic kule i chodzic normalnie (czyli nie kuleć) ale caly cas czuje zo cos mi tam siedzi, to moze byc jednak uszkodzenie lekotki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak,może być,jak również sporo innych rzeczy.

Na początek USG pomogłoby zapewne rozwiaż Twoje wątpliwości + badanie "ręczne" (fizykalne,tak się chyba prawidłowo mówi?)

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Do przemek90p :

Hej podzielam zdanie koleżanki wyżej ale pproś aby dodatkowo zrobiono Ci rezonans kolana.Wtedy bd miał pewność co jest grane :)

Pozdro

Zmieniony przez - Jenny1991 w dniu 2008-11-04 17:52:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile mozna brac domowe ZMA

Następny temat

pomocne czy szkodliwe do opalania?

WHEY premium