SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trec mass xxl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 841
No ja zjadłem 3 kg tego gainerka i poszło mi 4 kg w mięśniach (na szczęście bardzo ciężko łapie tłuszcz).Więc patrząc także na cenę polecam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3625 Napisanych postów 36550 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260959
Oja - z 3kg mąki 4kg mięśni! Fenomen jesteś gościu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5734
HaaaaaaaaHAAAAAAA. No nieżle DjJax,a mi tym po tym wspaniałym mass xxl poszło po zjedzeniu 3 kg, 8 kg na masie. Nie moge tych bzdur wypisywanych co do treca czytac. Co za przykry dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51592 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mów, że przykry dział , ma swoje wady i atmosfera w nim upada. Ale jezeli ma ktoś wyobraźnie to inna sprawa i jest rzecza indywidualna.

btw jest to możliwe chyba ze przytył w sadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Czemu zalosny ?? Cos nie tak jest z tym XXL

Jesli tak to bede musial sprzedac , bo lezy nie ruszony

Czarny Poleca tego Gainera wiec chyba jest ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
czytaj uwaznie Yakuza i nic nie sprzedawaj:P

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Juz kumam

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-07-18 17:46:16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
haha, gainer jak inne tanie gajnery, ja uważam, ze jest bardzo dobry, tylko trzeba do odpowiednio dawkowac, za***iście przestrzegać diety i mięc dobry trening, to wtedy będą efekty, jak ktoś sobie będzie posiłek zastępowal gainerem to nic nie osiągnie, a szybciej zobaczy dno wiaderka (3 kg to dno worka ), najpierw niech się ludzie zastanowią co do diety, kiedy ją będą już przestrzegac, wtedy niech sięgną po gainera, a zobaczą efekty, bo jeśli myślą, że sam gainer załtwi za nich sprawe to się strasznie mylą!
co do samego gainera jest bardzo dobry uważam, no i w miare tani... dla mnie w sam raz, wybralem 2 kg w ciągu miesiąca, ale widac to po mnie... nie przestrzegałem diety, dlatego jedynie 1 kg przytyłem ! :[ i teraz nie kupuje go na razie, dopiero kiedy bede miałustabilizowaną diete ! pozdro

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3625 Napisanych postów 36550 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260959
He he..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo fat burner

Następny temat

Jaki smak wg was najlepszy??

forma lato