SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron a morfologia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Z morfo mam taki sam problem jak ty. Mostek nic nie dał, z 3 miesiące go ciągnelem a erytrocyty, hemoglobina i hematokryt i tak poszedł w górę.


Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-04-14 20:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
hematokryt i erytrocyty to wyje.bane w chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Chłop
Z morfo mam taki sam problem jak ty. Mostek nic nie dał, z 3 miesiące go ciągnelem a erytrocyty, hemoglobina i hematokryt i tak poszedł w górę.



Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-04-14 20:33:11


A jakie miałeś wartości teścia na mostku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Delikatnie ponad normę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1450
Badania zrobiłem w 4 tygodniu mostka a przed mostkiem szedł solo propionat 12 tygodni 100mg 2ed a teściu z Boom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1450
Dzisiaj znowu badania zrobiłem popołudniu wyniki jak dalej wszystko będzie wyyj.ebane to schodzę na mostek ale na samym hcg zobaczę co dało dawkowanie captoprilu,czosku i imbiru przez tydzień czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 463
ekspertem nie jestem ale to co robisz nie jest mostkiem, mostek robisz wtedy gdy dzień po strzale masz test w granicy naturala, czyli do 1200, od endo słyszałem że w zależności od metabolizmu może to być 100 na 10 dni albo nawet mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1450
zamierzałem tak zrobić zeby mieć max 1200 ale biłem 100mg enana na drugi dzień badania a tu 2589ng/dl a to w sumie 5 razy biłem enana 100mg co 5 dni i moze sie nałozył ester w jakiś sposob albo sok mega mocny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
sebek_85
Dzisiaj znowu badania zrobiłem popołudniu wyniki jak dalej wszystko będzie wyyj.ebane to schodzę na mostek ale na samym hcg zobaczę co dało dawkowanie captoprilu,czosku i imbiru przez tydzień czasu.


Bardziej ludzie polecają nattokinaze, ip6.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1450
na cyklu biłem propa 100mg ed2 a miałem 3678ng/dl czyli nie duzo wiecej jak na mostku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile igieł i strzykawek na 12 tygodniu cyklu z propa ?

Następny temat

Estradiol i lipidy.

WHEY premium