SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaz na krzyzu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
ha czy teraz mam ladny avatarek?:D......niewiem czy duzo ....bo powiedzial mi ze literka kosztuje u niego 150zl........a to literka .......a taki spory 400zl.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Wiesz to tez zalezy do miasta, moze u mnie jest po prostu troszke taniej. Ja za moj dalam 140zl tyle ze on jest kolorowy.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
avatarek sympatyczny

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
avatarek sympatyczny



dziekuje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Wiesz to tez zalezy do miasta, moze u mnie jest po prostu troszke taniej. Ja za moj dalam 140zl tyle ze on jest kolorowy.
_______________________________

no cos ty???kurcze dziwne ....do tego kolorowy?wow:D....teraz to mam mysli........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
to tattoo na ledzwi bedzie do Ciebie pasowalo jak to Twoja fotka
_______________________________
albo robie na tylku albo wcale:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
A mi sie wydaje ze te 400zł za taki tatoo to troszke drogo, no chyba że to jakies renomowane studio jest. Ale z drugiej strony jakby to było porządne studio to nawet lepiej (z korzyscia dla Ciebie

Zmieniony przez - gothikme w dniu 2008-07-10 09:48:04

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
A mi sie wydaje ze te 400zł za taki tatoo to troszke drogo, no chyba że to jakies renomowane studio jest. Ale z drugiej strony jakby to było porządne studio to nawet lepiej (z korzyscia dla Ciebie



no teraz to sie sama zastanawiam..... chyba warto jeszcze poszukac jakiegos studia i najpierw porownac ceny niz isc w ogien?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam koleżankę która zrobiła sobie tatuaż i teraz się wstydzi wyjść na plażę żeby swoim uczniom przykładu nie dawać. mam nadzieję że się zastanowiłaś 3 razy nad tym co robisz ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
a czy tak naprawde tatuaz to cos zlego????to nie sa juz te czasy gdzie wszelkie takie ozdoby szokuja na ulicy....gdzie tatuaz kojarzyl sie z kims kto byl wiezieniu???
nie uwazam by bylo to cos wstydliwego....skoro twoja kolezanka nie wychodzila na plaze bo nie chciala dawac zlego przykladu swoim uczniom...to czy to oznacza ze kazda osoba z tatuazem to ktos ..niewiem ...nie dobry???
owszem zastanawiam sie i to powaznie bo zdaje sobie sprawe ze to na cale zycie..no czyta sie o usuwaniu ale jak wiem nie jest to dobre rozwiazanie bo mozna sie oszpecic...hmm...
uwazam ze jest to sprawa indywidualna kazdej osoby tak jak kolczyk w jezyku itp.......ja uwazam ze taki tatu na krzyzu wyglada bardzo apetycznie:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gwóźdz w nodze

Następny temat

"chrupanie" przy brzuszkach

WHEY premium