SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaz na bicepsie - czy to normalne?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Motylki daje się tylko i wyłącznie w okolice intymne - w każdym szanowanym studiu tatuażu Ci to powiedzą

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Że niby biceps za mało intymny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli tatuaz jest tylko po to zeby byc w oczach innych "cóóól" to macie dosyc proste myslenie heh. A co do motyla jeden koles ze studia mial z tylu na glowie co zbyt intymnym miejscem nie jest :P

Zmieniony przez - s_fighter w dniu 2015-02-04 14:05:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
s_fighter
Jezeli tatuaz jest tylko po to zeby byc w oczach innych "cóóól" to macie dosyc proste myslenie heh. A co do motyla jeden koles ze studia mial z tylu na glowie co zbyt intymnym miejscem nie jest :P

Zmieniony przez - s_fighter w dniu 2015-02-04 14:05:34


W takim razie po co zrobiles? Tylko nie wymyslaj tlumaczen jak laski typu "ja nie maluje sie dla facetow tylko dla siebie", albo "nosze spudniczki mini przy -20C tylko dla siebie"

Albo chinski znaczek z menu z chinskiej budki fast food I wmawianie ludziom ze ten symbol ma glebsze znaczenie

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-02-04 17:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
skończcie spamowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
TomQ-MAG
skończcie spamowac


Fakt, przepraszam. Wracajac do tematu to moze wklej fotke tatuazu na napietym I luznym bicepsie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
ten_nowy2
s_fighter
Jezeli tatuaz jest tylko po to zeby byc w oczach innych "cóóól" to macie dosyc proste myslenie heh. A co do motyla jeden koles ze studia mial z tylu na glowie co zbyt intymnym miejscem nie jest :P

Zmieniony przez - s_fighter w dniu 2015-02-04 14:05:34


W takim razie po co zrobiles? Tylko nie wymyslaj tlumaczen jak laski typu "ja nie maluje sie dla facetow tylko dla siebie", albo "nosze spudniczki mini przy -20C tylko dla siebie"

Albo chinski znaczek z menu z chinskiej budki fast food I wmawianie ludziom ze ten symbol ma glebsze znaczenie

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-02-04 17:07:14


To z chińczykiem dobre ...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A powiedz mi nowy czemu mialbym ci się tlumaczyc dlaczego go zrobilem? Zaden twoj komentarz nie odnosil sie do tematu tylko kreciles beke. Spoko posmialismy sie troche :P powiem ci tylko ze ludzie sa rozni. Jedni potrzebujea poklasku i chca sie wyrozniac dlatego robia rozne rzeczy a drudzy nie i maja inne pobudki swoich zachowan. Czy zrobilem to dla siebie? Zrobilem bo chciałem a inni ludzie nie mieli tu nic do tego i nie wazne co dla mnie znaczy ten tatuaz nie musze tego wyjasniac akurat tutaj. Wazne zeby czuc sie dobrze samemu bez patrzenia na to co kowalski powie na moj temat.

Co do chinczykow akurat jak czekalem az zacznie gosc robic moj tattoo weszlo dwoch gosci. Jeden chcial zrobic sobie tatuaz ale kompletnie nie wiedział co. Po prostu chcial go miec. Przegladaja katalog i zaczely sie jakies chinskie znaczki. On na to ooo to moze sobie walne ale nie ten nie ten tez nie... o moze ten. Ten mi się podoba :P gosc kompletnie nie wie co to znaczy moze kot srajacy na pustyni ale chce zrobić bo mu sie ksztalt podoba xD

Wracajac do tematu tatuaz juz sie praktycznie wygoil wyglada dobrze, nie mam co narzekac. Centymetr w ta czy w ta to zadna roznica i teraz moge powiedzieć ze jestem ogólnie zadowolony.

Zmieniony przez - s_fighter w dniu 2015-02-05 01:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
s_fighter


Co do chinczykow akurat jak czekalem az zacznie gosc robic moj tattoo weszlo dwoch gosci. Jeden chcial zrobic sobie tatuaz ale kompletnie nie wiedział co. Po prostu chcial go miec. Przegladaja katalog i zaczely sie jakies chinskie znaczki. On na to ooo to moze sobie walne ale nie ten nie ten tez nie... o moze ten. Ten mi się podoba :P gosc kompletnie nie wie co to znaczy moze kot srajacy na pustyni ale chce zrobić bo mu sie ksztalt podoba


Chiński kot srający ryżem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzykacz
dobre ;P w każdym razie bal sie bolu i w koncu wyszedl :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z kolanem

Następny temat

Ból w stopie prosze o pomoc

WHEY premium