SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taekwon-do

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skąd u ciebie ten sceptycyzm??? czy byleś kiedyś w takiej sytuacji???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzialem Bjj i to sa praktycznie zapasy!!! żadnej sztuki walki!!! a czy ty widziales TKD???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie do Bruce'a Lee: co trenujesz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruce, z jakims cieniasem.
Izdep, nic nie widziales, albo nic nie zrozumiales. Zapasy zreszta sa bardzo skuteczna sztuka walki. I proponuje zebys najpierw sprawdzil z kim rozmawiasz bo slowa: "a czy ty widziales TKD" w ustach kogos kto cwiczy okolo 108 razy krocej ode mnie przyprawiaja mnie o smiech. Widzialem i walczylem. I wypelnij profil bo nie lubie (nie tylko zreszta ja) z anonimem gadac.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-30 23:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12805
moro
a jak ty byś pokonał takiego ****a??może byś wyszedł naprzeciwko i zaczął w stylu capoiery tańczyć jak udup(capoiera jest cool, ale tym za bardzo się nie obronisz) a może zaprosisz go na kawe?

skawin

skawin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pokonal takiego kogo? ciebie?
najlepszym kopnieciem w tkd [wg mnie : )] jest ap chagi [mae geri/front kick]-proste, szybkie i mocne
na pewno ostatnia rzecza jaka bym robil w walce- w szegolnosci na ulicy to boczne kopniecie z wyskoku,
jest za wolne, zbyt malo precyzyjne, daje przciwnikowi zbyt wiele mozliwosci do zniszczenia mnie,


moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze jedno - co to jest 'udup'?

moro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawde mowiac nie rozumiem calego tego sporu o skkutecznosc poszczgolnych sztuk walki. Moim zdaniem czynnikiem decydujacym jest talent i doswiadczenie walczacego a nie to jaki system wybral.

Sam nie widze zbyt duzej roznicy miedzy TKD i Kick Box'em, a wszyscy pisza ze to pierwsze jest do bani a drugie skuteczne.

Prawda jest taka ze trzeba po prostu przkladac sie do treningow a wtedy na pewno bedzie sie skutecznym bez wzgledu czy trenujemy Capoeire TKD czy BJJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
I.C.E. Ty faktycznie nie rozumiesz tego sporu. Posparuj z rocznym kickboxerem to zrozumiesz.

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzdura i bajki dla naiwnych.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szpagat

Następny temat

Do Boruty.

WHEY premium