SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tętno

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
w jaki sposób obniżyć sobie tętno? mam troszkę zbyt wysokie, koło 80,85. Czy jak będę biegał regularnie to się obniży? Mam też sporo stresu ostatnio, ale serducho zawsze biło mi troszkę szybciej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Regularny wysilek fizyczny obniza tentno, oprocz tego jesli tak bardzo Cie to martwi wybral bym sie do lekarza w momencie kiedy on nic nie stwierdzi przestalbym sie tym przejmowac, tym bardziej, ze zawsze miales wyzsze... pozdrawiam

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
A no to ciekawe...
Kumpel ostatnio podrzucił mi ciekawostke
Kolarze jak wiecie mają niezły wysiłek, godziny pedałowania na wysokim tętnie. do czego to prowadzi...taki Armstrong ponoć musi spać z urządzeniem do pomiaru tętna, gdyż potrafi mu spaść nawet do 30, a to już prawie zapaść. Urządzenie go budzi, musi wstać, zrobić kilka pompek, przysiadów i idzie spać dalej... niezły wał:)
Apropos podwyższonego tętna... to dość obszerny temat i przyczyn może być wiele.
pyt 1- czy w rodzine to częsty objaw, jeśli tak i żyją długo to nie ma co:)
pyt 2- czy w rodzinie chorują na serce?
pyt 3- czy były jakieś badania? ekg jest brzydko mówiąć g...no warte, dużo lepsze jest echo serca, ale trzeba sie naprosić lub zaplacić by na to posłali:) Jeśli we krwi bo to podstawa niema zmian, echo echem, to już tylko nerwy:) slyszalem jeszcze o jakis przypadkach gdzie na bicie serca mialy wplyw wady kręgosłupa. Można wiele kombinować:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsze 6 tyg. ocena planu

Następny temat

Potrzebuję trening na wysoki wyskok.

WHEY premium