SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustanon250+DecaNorma+Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
Witam!
wiek:22
waga:85
wzrost:195
budowa:ektomorfik
staz:ok. 24m-c
wczesniejsze doswiadczenia:2m-c deca+meta (deca 100mg/tydz., meta pierwsze 3tyg. 30mg/ed) minal juz ponad rok od tego cyklu.
cel cyklu: masa+jakosc
stan zdrowia: bd

jesli chodzi o trening ktory wykonuje teraz to raczej nic powaznego... 3 dni w tyg, cwicze w domu, mam dostep do profesjonalnej silowni kolo domu jednak poki co wystarcza mi moj maly zestaw na strychu(wiem to musi sie zmienic:p)


pyt.: jak wyzej w temacie... posiadam te trzy srodki i wlasnie z nich chcialbym ulozyc cykl. szukam pomocy by popelnic jak najmniej bledow.
ja widze to tak:
metanabol 1-4/8-12 30mg dziennie
deca 1-12 200mg tygodniowo
sustanon 1-12 250mg tygodniowo

sustanon z checia wymienilbym na testosteron prolongatum jednak poki co nie mam mozliwosci, a wiec jesli skonczy mi sie sustanon(a mam 10 sztuk/250mg) lub uda mi sie go zamienic, to dawka zostanie taka sama.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
cykl bez głowy rozpisany,poza tym popraw miche bo masz niedowage koksy tego nie zmienią.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w trzeba się za michę wpierw wziąść .

Zmieniony przez - 87Emil87 w dniu 2008-11-09 19:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
jesli chodzi o moja diete, to 5 posilkow dziennie w miare mozliwosci w tych samych godzinach kazdego dnia, bo niezawsze jest to mozliwe w pracy... juz od paru miesiecy powtarzam ten sam schemat, czyli
1.
5 jajek pieczywo,
500ml mleka
2 banany
2.
pieczywo pelnoziarniste
ok.100g sera bialego(chudy)
warzywa (tutaj najczesciej pomidor:p)
3.
ok. 200g ryzu/kartofli
piers z kurczaka
+dodatek(salatki warzywne)
4.tutaj typowy obiad domowy juz po powrocie z pracy
5.typowa kolacja czyli znow pieczywo, jajka, sery, szynki itd...

oczywiscie to nie jest wszystko to, co zjadam. zawsze cos jeszcze wpadnie mi w reke, inaczej umarlbym z glodu... :)

suplementacji narazie nie ma w moim menu, ale razem z cyklem chce wprowadzic tutaj odzywke bialkowa napewno, pewnie jakies aminokwasy... zobaczymy jeszcze.

zdaje sobie sprawe z tego ze moja dieta ma napewno wiele do zyczenia i zapewne spotkam tutaj wiele krytyki z waszej strony, ale mysle ze jak na osobe ktora poprostu sie przygotowywuje do budowania masy za pomoca anabolikow, to istnieje tutaj juz pewien solidny grund, czyli uczymy sie systematyki itd...

kolejna rzecz- trening.
ten tez ulegnie zmian! od przyszlego poniedzialku rozpoczynam trening na nowym planie. od przyszlego, poniewaz ten tydzien poswiece wlasnie na jego przygotowywanie. zapewne podziele sie z Wami nim, ale to juz w innym dziale i troszke pozniej.


wracajac do TEMATU!
piszcie prosze co uwazacie o moim cyklu. przypominam! to tylko MOJE WSTEPNE zalozenia i dlatego pisze do Was!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dieta z dupy

wiecej wegli/bialka potrzebujesz

dodaj kurczaka, ryz, owsianke

na kolacje tylko proteiny z tluszczem

z taka micha saa nic nie dadza

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
no dobrze... zalozmy ze mam juz diete tip top i sie do niej stosuje, plan treningowy jak trzeba...

zalozmy ze juz moge zaczac SAA

...
jak na tych trzech srodkach najlepiej ulozyc cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie bedziemy zakladac nic, tylko najpierw ogarnij te dwa punkty (dieta/trening) wtedy dopiero zacznij myslec o saa

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
dobra... ta odpowiedz to paskudna dyskryminacja polegajaca na ocenianiu sredniej wzrost/waga... niestety.

jezeli mialbym do mojego obecnego wzrostu 15kg wiecej(i np. nikt by nie wiedzial ze to tluszcz) nikt by najprawdobodobniej sie nie spytal a co z twoja dieta... kolo by posciemnial ze ma taki a taki staz, pare operacji kopiuj-wklej i podalibyscie mu odpowiedz na jego pytanie... jaki cykl proponujecie z tych konkretnych trzech(wyzej wymienionych) srodkow.

ja nie chce oszukiwac ani Was, ani siebie przede wszystkim...
nie mam kuku w glowie i nie chce sie spompowac byle szybko hopsa hopsa:/ NIE!

Chce sie tylko dowiedziec, jakbyscie Wy sie zabrali do tego shitu!


pomoze mi ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jesli ktos oszukuje w ankiecie i podaje wygorowane dane to nie oszukuje nas i nie robi krzywdy nam tylko sobie,. bo my staramy sie pomoc wg tych danych.

jesli ktos nie ma pojecia o diecie, nie wazy tyle i podaje to dawki ktore mu ktos rozpisze moga byc za duze co bedzie przekladalo sie na duzo wieksze skutki uboczne , ktorym mozna bylo zapobiec w jakims tam stopniu .

tyle na temat

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7901
wzruszające... ale szczere koledzy nie chcą źle dla ciebie,tylko chcą Ci uświadomić że o WIELE WIĘCEJ osiągniesz stosując te środki dopiero gdy diete i trening będziesz miał dopięty na ostatni guzzik. ale i tak wiem że doyebiesz sobie i będziesz miał wyebane na wszystkich.jak to peja piał "spróbuj wybrac właściwą droge,ja ci w tym nie pomoge jedynie coś podpowiem..." hehehe.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jesli chodzi o Twoj cykl to musisz zrozumiec ze bez odpowiedniej diety nie zdobedziesz stabilnej masy.
najpierw zacznij odpowiednio jest przez kilka miesiecy i sprawdz jak sie sylwetka zmienia

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

operacyjne usuwanie gino a trening

Następny temat

stanabol 50 british dragon,malay tiger.HELP

WHEY premium