SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stopy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
Niestety wczoraj bylem u kumpla na imprezie i skoczylem z jego balkonu na beton. Zle ocenilem wysokość i przy lądowaniu poczulem "prąd" w obu nogach i wyladaowalem na ziemii. Dodadam ze balkon znajduje sie na wysokosci ok 3 m. Po przespanej nocy strasznie nie bola stopy- ledwo co chodzic moge. Stopy jednak mi nie spuchly. Czy jest moze cos co moze zmniejszyc ten ból? Bo jak tak dalej pojdzie to na kilka dni nie bede mogl sie z domu ruszac :/

mistyk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
nogi juz prawie nie bola, czuje lekki bol jeszcze prawej stopy troche. Co do lekarza to - https://www.sfd.pl/notify.asp?topic_id=156002&usrid=5778&post=3&page=1&pow=tak 

mistyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Moze Voltaren żel ci pomoze albo Venożel...., ale tak szczerze mowiąć to nic ci nie pomoze jak nie zaczniesz mysleć. Mogles połamac obie nogi na wakacje np: W kolanach i wtedy bys musial duuuużo Voltaren żelu kupić.....

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-07-24 12:47:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ch.. ze stopami. fastum, febrofen, voltaren, naproxen.
kręgosłup Cię nie boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzięki za rady. Kręgosłup mnie nie boli, ale pięty strasznie. Potłukłem sie troche. Macie racja z tym mysleniem - wypilem troche i myslalem ze balkon jest duzo nizej. sogi dla was

mistyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
ale mysle ze znalazlem cos lepszego - lioton 1000. Jest teraz tylko jeden problem - kto mi go kupi jak ja po schodach zejsc nie moge :/

mistyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
daj sobie spokoj z liotonem, jak już to altacet, albo woda z octem (jeśli jest opuchlizna, a to wydarzylo sie nie dalej jak 24 h).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Popieram, woda z octem dobry pomysl, tylko troche skóre będziesz mial jak topielec przez jakis czas

PS:TO ja daje tez ci soga Jakryc i tym sposobem daje setnego więc jestes expertem Zdrowia. Ale ci zazdroszcze. jakbym mógl to bym okradł z sogów

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-07-24 18:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Bahamucie !! a FEE sogi liczyć ....
a co do bólu stóp - to jeśli ten ból wywołany jest urazem w postaci stłuczenia to ok
ale zaby to czasem nie było coś neurologicznego ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A Feeee, gdyby nie SOGI nigdy bys BOLDa niemiał, bo z Experta na Bolda awansujesz, a gdyby nie Bold to nie bylo by Czerwonego Boofiego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9659
To ja zadam swoje pytanie tutaj bo tez mam problem ze stopą. PRzedwczoraj kiedy wstałem rano okazalo sie ze mnie dosc mocno boli miejsce troche ponizej duzego palca u stopy oraz sam palec kiedy odginam go w prawo :/ i nei wiem co jest grane , bo ani w nic nei kopnełem ani "żle" nie stanołem na niego , a nie moge sobie pozwolić na długą neidyspozycje mojej stopy :/ Smarowalem to jakas mascia ale gowno daje :/ Moze wy cos doradzicie. Z gory dzieki i pozdrawiam
1

"Life to ride , ride to life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
dzisiaj juz trochej mniej bola. Czuje jeszcze tylko bol pięt - musze na palcach chodzic

mistyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spcjalistyczna klinika gastrologiczna

Następny temat

AŁŁAAAA- BOLI %-)

WHEY premium