SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

steelarm kto zna?

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1813
Przeczytałem że we wrocławiu jest klub zajmujący sie armwrestlingiem, chętnie bym się wybrał ale mam pytanie odnośnie klimatu zawodników treningu, sprzętu itd. Znajdzie się ktoś kto tam trenuje??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
witam ..prezesem klubu jest Krzysztof Siwek najlepiej zadzwon do niego !! byłem zrzeszony kiedys z tym klubem ...teraz zapraszam do klubu Black Skorpion Przyłęk !!... we Wrocławiu trenuje znajomy z naszego klubu (BS)jak chcesz moge podac ci numer i razem z nim potrenujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1813
chętnie, a jeszcze jakieś szczegóły??trzeba być zaawansowanym żeby tam przyjsć??jaki klimat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
Zapraszam do nas do Przyłęku z Wrocka masz bezposredni pociag wiec mozesz kiedys przyjechac to pogadamy...u nas atmosfera naprawde dobra i nie mowie tego bo naleze do klubu ..kazdy chetnie sobie pomaga ...nie musisz byc zaawansowany znajdzie sie przeciwnik dla każdego poczynajac od junior do 50 kg do senior 110 pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ruszyła nowa stronka o sztukach walki

Następny temat

sprzedam

WHEY premium