SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skręcenie stawu skokowego jak leczyć pomocy!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49
Witam!gram amatorsko w piłke nożną i doznałem urazu!pojechałem do szpitala okazało sie że mam podejrzenie złamania kości bocznej w kostce!założono mi gips na 2 tyg!po ściągnięci lekarz powiedział ze gips nie jest potrzebny tylko robić ćwiczenia i smarować voltarenem! po paru dniach chodzenia widzę ze powstaje obrzek;/ (jak widać na zdjęciach)i lekarz kazał przyjść na kontrole za 3 tyg!niech ktoś mi doradzi jak teraz leczyć tą kostke bo ten lekarz to chyba się zna tylko na wypisywaniu L4 a nie na leczeniu! mogę jedynie chodzić ale żadne bieganie nawet po schodach jak ide to czuje ból i ukłucie:(.Prosze o fachową porade jak sobie z tym poradzić bo jest coraz to gorzej a o ćwiczeniach to nie ma mowy bo ból straszny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Najpierw musisz się tego obrzęku pozbyć. Staraj sieęodpoczywać z nogą powyżej poziomu serca ile to możliwe. Ćwiczenia to możesz robić tylko bardzo delikatne. Próbujesz zginać tę stopę, w dół, w górę na boki pomagając sobie ręką. Z ćwiczeń "siłowych" to np. podnoszenie chusteczki z podłogi palcami, lub opisane zginanie z "obciążeniem" w postaci jakiejś gumy. Do tego chłodzenie, gdy Cię boli także po ćwiczeniach. Możesz do tego użyć marchewki z groszkiem z zamrażalnika, albo kupić profesjonalny coldpack za 30 zł. Pierwszy link z YT:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49
i to powinno wystarczyc czy złagodzic??a nie stosować jakieś maści typu altacet, reparil, aescin??który z nich jak juz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Możesz stosować dowolne z tych smarowideł. Może nawet coś to pomoże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPOMASTIA

Następny temat

Powtarzający się ból serca

WHEY premium