SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shotgun czy friction czy ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
hej, jade wlasnie na mojej pierwszej przedtreningowce - SAW. polowa cyklu i jestem z niej kompletnie niezadowolony. zastanawiam sie nad wymiana, widzialem wiele dobrych opinii o shotgunie i frictionie, teraz zauwazylem ze oba sa z jednej firmy, mozecie mi wyjasnic czym sie roznia i ktory wg Was jest lepszy?
Wdzieczny bylbym tez za podzielenie sie opiniami o smakach
Gdyby ktos mial inny pomysl niz te 2 przedtreningowki, to z checia poslucham sugestii (bez 1.3)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
o smakach? to chyba nie jest tutaj sprawą kluczową
jak to ma być dopiero druga przedtreningówka to bierz shotguna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
dopiero druga, ale z zalozeniem, ze SAW nie mial zadnego efektu i jestem juz kolo 30dziestki wiec przyda mi sie sensowniejsze pobudzenie ;] co do smaku, to nie mowie ze to sprawa kluczowa, ale jesli ktos mial okazje pare przetestowac to z checia dowiem sie ktory smakowal najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3514
a ile czasu po posiłku bierzesz tego sawa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
roznie, ale raczej nie dluzej niz 40-50 min po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3514
i co mówisz ze nie jestes zadowolony?
bo właśnie myślałem nad zakupem sawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
przyznam, ze zdazyl sie jeden taki trening, ze po wzieciu 2ch miarek jak zaczalem robic pajacyki na rozgrzewke to po 15 minutach pot lal sie ze mnie strumieniami i chcialo mi sie dalej skakac, ale poza tym nic wiecej. dzisiaj sprobuje obnizyc dawke, moze 3 miarki to jednak za duzo i efekt jest odwrotny od zamierzonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
jogaSensei
jak zaczalem robic pajacyki na rozgrzewke to po 15

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna przy candidzie?

Następny temat

Początkowy asortyment

WHEY premium