SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serwatki OLIMP'u

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Son, ja mam do Ciebie pytanie. Czy próbowałeś odżywkę tej firmy, która rozpowiada o kontroli odżywek Olimpa?!... Najprostrze badanie byłoby takie: niech Olimp i firma Pana (nie wymienię jego nazwiska, wybacz) zaproszą 100 kulturystów (również forumowiczów) i dadzą im poróbować swoich wyrobów...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja nie muszę próbować...wolę itak Olimpa...spoko są te nowe serwatki....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Co prawda, lepiej by było gdyby izolat miał zero węgli...tak jak Syntrax...ale chyba przy naszych normach...to niemożliwe... nie dopuściliby innych uzdatniaczy smakowych

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chce kupić 4,5 kilo izolatu 95 i musze się dowiedzieć czy się opyla . Bo cyber coś mówił że te izolaty to tylko nadają się do puszczania bąków

..::To jest miejsce na twoją reklamę::..
.::Całkowity kosze wynosi 1 SOG::..
PROMOCJA!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Vlad, izolat Olimpa ma właśnie o% węglowodanów. Coś chyba źle przeczytałeś?...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kurcze...fakt - nagrałem sobie jakiś klimat (a sprawdzałem 2 razy) że ma 2,5g na 100g.. a tu tylko jakieś 0,2g..... luzik, to spoko...jeszcze bardziej się ciesze że te 4,5kg kupiłem.... super...dzięki bo mi się coś nieźle poj....ło

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Matdes....nie znam Cybera...ale słyszałem już wiele jego opinii i sprawdzonych faktów, które były maxymalnie d****ne i tak głupie, że aż dziwne iż myślał, że ktoś w to uwierzy.... a co do Olimpa to do tej pory miałem ich koncentrat.. i Matrixa... napocząłem właśnie, oraz stoją już 2 opakowania izolatu po 2,25 kg - jadłem chyba wszystkie izolaty czołowych amerykańskich firm.. jak dla mnie Olimp jest spoko

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bajki i zbiegi reklamowe cybera dotyczace olimpu i Sonbatego sa mocno ponizej pasa
To kazdy juz wie

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
W sprawach nagłych-kom. tlen [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
matdes...cyber na swoim skomercjolizowanym forum opowiada roozne niestworzone rzeczy;)
niech lepiej pokaze te potezne kampanie reklamowe swojej firmy ..chyba to nie jest ta jedna reklama ultra orange w musle magu?

nowe izolaty olimpa sa rewelacyjne..polecam ze wzgledu na super rozpuszczalnosc.lekkostrawnosc i smaki ..wanilla jest ok:)

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza się sa extra
Ale glutarol nadal jest do dupy

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
W sprawach nagłych-kom. tlen [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sadzicie??

Następny temat

suplementacja dla dziewczyny...

WHEY premium