SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serwatki OLIMP'u

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ciekawością przestudiowałem nową oferte olimpu.Szczególnie ich białka serwatkowe mnie zaciekawiły.Widziałem ze juz pojawiły sie opinie ze MATRIX jest ok jeśli sie weźmie pod uwage cene/skład.Ja bym sie tak do końca nie zgodził.Tzn cena jest ok ale myśle ze jest to praktycznie sam koncentrat.Przecież MATRIX jest droższy od WHY PRO 80 o 7 zł(1.5 kg).Za te 7 zł to chyba izolatu i hydrolizatu za wiele nie dostaniemy prawda???Analogiczna sytuacja jest z PURE WHEY IZOLATE 95 i WHY PRO IZOLATE.Za te kilka złoty nie nasypali tam przeciez za wiele tego hydrolizatu.Szkoda ze nie ma procentowego udziału poszczególnych odmian tych białek serwatkowych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Słusznie kombinujesz.
Nie podali składu bo to by było juz wbrew marketingowi..
Podali tylko współczynnik bv,po nim można wnioskowac o ilościach,ale to nieprecyzyjne wyliczenia i nie chcemi sie tego liczyc bo z matmy słaby byłem...
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
z moich wyliczen wynika ze izolatu jest ok. 20-30% to naprawde duzo i warto dac te 7zl, hydrolizatu zapewne jest niewiele

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL Gorąco polecam! Mój numero uno!
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja osobiście też uważam że izolatu i hydrolizatu jest niewiele.
Uważam też że we wszystkich tego typu mieszankach zarówno polskich jak i amerykańskich podstawą jest WPC a reszty jest tyle żeby mozna było o tym napisać na etykiecie.
Musicie zdać sobie sprawę z tego że firmy nie produkują odżywek po to żeby uszczęśliwiać klientów, ale po to żeby zarabiać.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja też byłem zaskoczony troszkę tą ceną Matrixa, porównując np. z PURE WHEY 80 który kupowałem. Ale Son ma rację, to firma ma zarabiać na tym co sprzedaję i produkuje, a nie my rosnąć
Zresztą spróbować nie zaszkodzi, za te kilka PLNów więcej nikt nie zbiednieje, ale może będzie warto!

Pozdrawiam.


"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" doradca w suplementacji
Członek mafia.suple.hardcor.pl

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Rozwiązanie problemu: Kupić Matrix i Izolat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
WITAMY SERDECZNIE

1// W nowych produktach ,które w składzie zawierają izolat i hydrolizat białek serwatkowych wbrew nieuzasadnionym opiniom niektórych forumowiczów jest duży procentowy udział tych składników.//20-35% sumy białek izolatu i hydrolizatu z przewagą pierwszego//.

2//Wyrokowanie co do składów na podstawie cen //w przypadku naszych preparatów //jest nieporozumieniem ponieważ każdy z tych preparatów jest skalkulowany w osobny sposób .
Ceny sa superpromocyjne i tak jak kiedyś pisaliśmy wiąże się to z polityką cenowa i marketingową firmy.

Zapewniamy wszystkich ,że składniki wykorzystane do produkcji odżywek serwatkowych to absolutny "top" światowy i nie boimy sie żadnych porównań z najlepszymi preparatami tego typu .

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM
TEAM OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
No to mialem racje Kolejny bardzo dobry krok Olimp'u w strone swoich klientow, tak trzymac

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL Gorąco polecam! Mój numero uno!
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL" >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwnie wiec kalkujecie.Ale takie przypadki są znane.Np Renault kiedyś CLIO sprzedawał taniej od TWINGO mimo iż CLIO było nowsze, większe i lepiej wyposażone.Wytłumaczenia tego cięzko znaleść.Podobnie jest w tym przypadku.Jeśli rzeczywiście w MARTIXIE jest tyle izolatu i hydrolizatu to kto kupi sam koncentrat WHY PRO 80?Albo ten kto sie nie zna, albo ten komu zabraknie te 7 zł......Jeśli tak to wygląda to OLIMP mógłby na etykietach podawać procentowy udział.Myśle ze wielu by to doceniło.Możliwe ze tak jest ale szczerze mówiąc to tak na słowo to ja w to nie uwierze.Nie chce nikogo osądzać o kłamstwo ale to jest poprostu biznes :) Tak czy siak nowe odżywki są pewnie OK i zapewne skusze sie na izolat i hydrolizatem.Ja i moi koledzy chwalimy sobie odżywki białkowe tej firmy.Tylko stara kreatyna troszke kiepska była.Ale widze ze OLIMP ostro naciera i to mi sie bardzo podoba- TERAZ POLSKA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
Matrixa wypuśczono tylko po to, żeby kupować izolat ... jak dla mnie Matrixa dyskwalifikuje ilość węglowodanów... i muszę na izolatach lecieć

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
ja koncze matrixa olimpa i cos mnie rozwolnienie złapalo niedawno,chyba za duze porcje bialka wcinalem a teraz sie skusze chyba na te bialeczko SNI albo kupie starego poczciwego hiteca...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sadzicie??

Następny temat

suplementacja dla dziewczyny...

Wiecej