SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sczerwony plac na szyi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam na skorze szyi pojawil mi sie czerwony plac pokryty pecherzykami i takimi czarnymi kropkami bylem z tym u dermatologa ale stwierdzil ze cos mnie ugryzlo... Przepisal jakas masc ale po niej jest jeszcze gorzej robia mi sie nastepne takie place ale wygladajace juz innaczej. najgorszy jest okropny bul niepamietam juz zeby mnie cos tak bolalo... Jutro ide z tym znowu gdzies do lekarza dzis pewnie itak juz niezasne a napewno bym sie uspokoil gdyby ktos napisal mi coto moze byc

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
-daj zdjęcie
-inny dermatolog (może)

co to te czarne kropki ?

pęcherzyki i zaczerwenienie - jak reakcja uczuleniowa (może i coś też mogło ugryźć)
moze proszek , krem itp ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylem u rodzinnego stwierdzil ze to liszaj czy jakos tak przepisal mi zupelnie cos innego niz dermatolog wiec 70zl na leki od deratologa poszly sie ... Kurde niemam pojecia skad to mi sie wzielo, wiecie moze jak tym sie mozna zarazic bo niewiem czy zmienic solarium, fryzjera boli tak strasznie ze niechce zeby kiedys mnie to spotkalo ponownie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
liszaj? ja np mam liszaja jak pies mnie polize albo od jego siersci. ale to nie boli az tak. po prostu wyglada jak kawalek czerwonej i zluszczonej skory. przynajmniej u mnie. zdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kapsułki z wyciągiem z pietruszki

Następny temat

Wagi mierzace BF

WHEY premium