SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

s-drol vs metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3915

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39246
To gitara - poprawiles mi humor dalbym soga ale nie wchodzi juz. Wiec sugerujesz ze po metce byloby gorzej z wynikami watroby?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i to działa dobrze . jak wiadomo w ph nie wiemy co tak na prawde siedzi ale potencjał maja dobry ... a meta to raczej wyprobowane smakołyki
imo powoli kazdy bedzie stosowal ph niz mietke

ale bierz metke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
F1 u mnie po mecie byloby troche gorzej, zwykle kolo 7mego tyg dopada mnie zgaga, na mdrolu nie mialem.
Ale i tak wole mete,
odpalam od poniedzialku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39246
Ja w ph widze jakis spotencjal. Ze sterydowych srodkow oralnych mamy nieduzy wybor-metka, wino, oxy, oxa(rzadko). W ph wybor jest niby wiekszy - a jak ktos bije 3-4 srodki iniekcyjne w czasie cyklu to wie ze kazdy centymetr dupy czy uda jest warty majatek orale sie przydaja wtedy-pod warunkiem ze sie nie ma jakis jazd z bebechami.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
micz i klepal wogole ten mdrol prze tyle tyg? osobiscie dal mnnie bezsens troche 8tyg walic mdrol. i nie mowie o szkdliwosci. ja szamalem 2tyg po 2kap i musial wjechac na 3kap bo juz słablo dzialanie.wiec kolejne 2 tyg na 3kap jechalem ale juz czulem w polowie 4 tyg ze słabnie. podejrzewam ze 5 tydz to juz by bylo słabiutko na maxa bez dalszego zwieszknia dawki a juz przy 3kap czulem flaki wiec nie myslalem nawet o zwiekszaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja dodalem chyba pplexa w polowie
pozatym dzialanie srodka to nie tylko objawy jakie da sie zauwazyc,
powolny prysrost sily dla mnie to tez dzialanie i o bardzo dobre
BOOM zawsze jest tylko na poczatku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile zjadłeś tabletek m-drola przez te 8 tygodni ?i jak jadłeś jestem ciekawy odpisz ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja nie pamietam , u mnie to jest chaos
zaczalem od 2 pozniej bralem po 4, chyba zmniejszylem pozniej na 3 i dalem 3 pplexa
i wylapalem takiego bloka, jak nigdy w zyciu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miczuś jak to wyłapałes bloka ? jeszcze jak nigdy w zyciu ? po mdrolu i pplexie ? łokoorva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
ja z tym blokiem podobnie :d ale mnie przez 4 tygodnie superdrol porobił :d +20 na ławce :D 2 tabs dziennie - był pełen obłęd

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój 1 cykl. odblok

Następny temat

Cidoteston+meta+deca

WHEY premium