SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

służba

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66862
zdecyduj się jednostki specjalne czy służby specjalne bo to są 2 bardzo różne rzeczy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Dzieki, sog. Klasa społeczno-prawna bedzie dobra, gdyz liczy mi sie tam polski, wos, historia z czego mam bardzo dobre oceny. xD Pozniej studia prawnicze jakies i git :)
Dzięki :) Teraz musze sie wziasc za nauke :D Do testów sprawnościowych już będę się szykował :) Czy SPAP tez ma jakies wieksze akcje? W internecie nic ciekawego nie znalazlem, jedynie pokazy a cos grubszego z udzialem antyterorystow. Cieszę się że ta matematyka nie wchodzi az tak bardzo w te sluzby. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
ahhh... wiecie o co mi chodzi?
A ktos moze wie ile sie pletwonurka robi? Bo z takim doswiadczeniem mozliwe ze mialbym wieksze szanse, w klasie o profilu ratowniczo obronnym tam byl a tak poza szkola to ile? 3 miesiace? ;> ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a sprawdzałeś co google mówią o kursach płetwonurka?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
no wlasnie tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
A co jeżeli po liceum, które już wybrałem (klasa policyjna lub bezpieczeństwo wewnętrzne) chciałbym udać się do Szczytna?? :) Wiem ,że ciężko jest tam się dostać, jakieś warunki? SW dużo pomoże? Nie wiem czy do tego SW się nadaję... Doradźcie coś :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
I jakie SW jak dla mnie? Coś takiego ,żebym się z tym oswoił :D
Byle nie karate xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Do Szczytna na studia cywilne,które nic Tobie praktycznie nie dają,bo normalnie po nich musisz starać się o przyjęcie do Policji,nie ma chyba sensu się pchać,bo żeby dostać stopień oficerski(podkomisarza),musisz być policjantem w czynnej służbie wysłanym z firmy na studia,lub kurs oficerski.Szkoda czasu na Szczytno.

Co do pytania o sztuki walki,to w celu oswojenia się z technikami obezwładniania interwencji polecam systemy combatowe typu Combat 56,Krav Maga,Defendu(Defendo) i różne inne combosy.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
A ja ci powiem tak: Zastanów się dobrze nad swoim wyborem
Nie tak dawno temu też jeszcze marzyłem o "służbie ojczyźnie", a teraz całkiem inaczej na to patrzę.

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Rozwin swoja mysl.:) Chce byc w sluzbach mundurowych ale nie lubie sie bic bez powodu i wiem ze nie o to chodzi w policji ;)
Szczerze wolałbym grać w piłkę niż trenować coś z SW, nigdy tego jeszcze nie robilem, wiec moze i dlatego sie "boję". Kto zagral w pilke to z wlasnej woli nie przestanie jej kopac no a SW w szkole oficerskiej jest bardziej potrzebna :] Niedlugo wybieram szkole ponad ponad gimnazjalna a jeszcze nie wiem do konca kim chce byc, chyba mundur to jedyna droga ale sam nie wiem ;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do wszystkich trenujących BJJ

Następny temat

Boks, a zwiekszanie masy.

WHEY premium