SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba z cyberem ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem na forum od tygodnia i ... zmiekam. Ilosc suplementow, firm, porad przerasta moje mozliwosci percepcyjne. hmb, zma, glutamina, bialka, aminokwasy, eca itd. Swoja droga jestem pod wrazeniem skoncentrowanej tu wiedzy. Najchetniej dalbym duzego soga dla sfd . Prosze o krotkie ustystematyzowanie i podsumowanie.
Moj plan jest taki - zrzucic tlusz, wyrzezbic sie, porobic mocne podstawy w zakresie sily. Masa od wrzesnia. Trening 4 razy w tygodniu podwojnie dzielony. Kiedys cwiczylem, od 1,5 roku zapuscilem sie przez prace...
Zaczalem teraz therme. Jest calkiem niezle. Rano, wieczorem magnez, wapno. W srodku dnia witaminy. Rano, w srodku, wieczorem MLO Amino 2300, takze trzy razy dziennie po 1g hmb tez MLO. Czy warto cos do tego dorzucic lub zmodyfikowac. Moze bialko, zma lub glutamina. Czytalem tez ze jesli juz HMB to 6g nie trzy. Chetnie skorzystam z sugestii CYBERA, bo zakupy zrobilbym najchetniej w Cyberni lub sklepie HITECa. Potrzebuje szybkiej odpowiedzi, w niedziele konczy mi sie HMB.

sogami za madre rady bede sypal gesto

z gory dzieks!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za porady
zamowilem trzy opakowania HMB, starczy na cale lato, a bede duzo pomykal po tatrach. Szkoda ze przy tej ilosci bez znizki (

nara 4@ll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Przepraszam, że tak krótko, ale muszę iść spać.
Jeśli chcesz teraz spalać tłuszcz, to poczytaj mój post w Odżywianiu "Dieta tłuszczowa - rewelacja". Może to Ci pomoże bo jest naprawdę super, a do września jak znalazł.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olej takie wynalazki jak HMB, l-karnityna itp. nie są warte swojej ceny! Bierz dobre białko+aminokwasy+glutamina, do tego dobra dieta (90% sukcesu) i porządny wycisk na treningu wraz z aeorobami to klucz do sukcesu. Nie moge patrzeć, jak wszyscy zaczynają się szprycować Thermą. Dla mnie to jedno wielkie g****, które fakt - działa - ale nie za taką cene... Stack który ci poleciłem, pozwoli ci pracować nad spalaniem tłuszczu, bez martwienia się o to, że polecą ci również mięśnie. Jest to szczególnie ważne podczas ograniczania spożycia węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jest wiele preparatow pozwalajacych przyspieszyc spalenie tkanki tlusazczowej najskuteczniejsze to np: therma pro, metabolic thyrolean , thermogenic thyrolean. O l-karnitynie mozesz zapomniec bo na skuteczna kuracje trzeba wywalic jakies 600 zlotych na miesiac i skutek nie bedzie az tak dobry jak po wyzej wymienionych przykladowych suplementach.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
600 zł na miesiąc? Obliczmy. Tania a niezła karnityna fitmaxa kosztuje 30zł za 60t. po 300 mg.
Za 600 zł byłoby 20 opakowań (1200 tabletek). Czyli wychodzi 40 dziennie x 300mg. Czyli proponujesz 666, żeby brać 12g karnityny dziennie???
Pierwsze słyszę. Niezłe efekty obserwuje się przy 1g dziennie, a wiem że wyczynowcy przed zawodami dojeżdżają do 5g dziennie, ale to extremum.
Karnityna jest moim zdaniem dobrym srodkiem, choć w porównaniu z termogenikami rzeczywiście nie ma szans.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Nie mialem na mysli ceny nic nie wartej firmy Fitmax lub jakiegos czeskiego wynalazku . Takich firm nie biore wogole pod uwage gdyz uwazam ze nie warto wydawac na nie jakichkolwiek pieniedzy. W koncu wychodzi na to ze zamiast jednego opakowania dobrej marki trzeba kupic 4x "slabych" firm. Czyli tak naprawde sie niezle przeplaca,a "glupi" ludzie sie na to laszcza.
Chodzi mi o dawke jezeli tak bardzo czepiasz sie szczegolow 5-6g dziennie. I chodzi tez o sume ok 600 zebys tez sie nie czepial i ja pierwsze slysze zeby byly i ktos zauwazyl efekty po dawce 1g dziennie. To kompletna bzdura. Chodzi mi o znaczace efetky wizualne tez zebys sie nie czepial.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli chodzi o karnitynę, to chyba z 90% rynku opanowała szwajcarska Lonza, więc nie ma znaczenia czy jest to Fitmax, Olimp czy Multipower i tak wszystko pochodzi z Lonzy (ale jak Ty wolisz zapłacic za etykietę to płać).

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Tak Sonbaty a Ty dlaej zyj ze swiadomoscia ze w opakowaniu takim jak np Fitmax znajdziesz dokladnie to co na etykiecie .

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dobra, nie będziemy zaczynać kłótni na ten sam temat w nastepnym poście.
Chociaż niby skąd wiesz że w Fitmaxie co innego jest na etykiecie a co innego w środku

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Jeżeli twoim priorytetem jest zgubic tkankę tłuszczową a przy tym jeszcze zadbać o siłę mięśnia to powinienes stosować:

- wysokobiałkową dietę 5-6 posiłków lekkostrawnych i do tego z 2 porcje dobrej serwatki dziennie (kazda porcja z 2 miarek)
- spalacz (w tym przypadku masz juz Therme Pro) możesz jednak rozważać zasttąpienie jej preparatem o nazwie 3 AndroXtreme AST. i dołączyć dodatkowo Thyroid booster (np Metabolic Thyrolean na przyspieszenie przemiany materii)
- duzą ilość plynów
- Antykataboliki (dobre aminokwsy calodzienne miedzy posilkami, HMB, Glutaminka przed i po treningu)
- witaminki i mineraly np Special Two

Staraj sie rzezbiac rozrabiac odzywki na wodzie ! Pamietaj ze dobrze zbalansowany posilek to polaczenie weglowodanow zlozonych (np ryz) z bialkiem (np piers z kurczaka) oraz blonnikiem (np surowka) - nie polewaj niczego sosem, to opuznia trawienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, dzieki, polec mi jeszcze jakies dobre bialko (nie musi byc najdrozsze w sklepie )), ktore dostane z HMB Ultimate w trzy dni
co Ty osobiscie sadzisz o braniu 4 tabletek thermy dziennie. Pytanie prywatne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

cykl

WHEY premium