SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ropa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2734
witam, od pewnego czasu czuje jak 'charne' i tak sam od siebie delikatny posmak ropy... od czego to moze byc :( musze to jak najszybciej zlikwidowac.. ostatnio mi rosly zeby 8-mki... nie mam pojecia i gdzie sie z tym udac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
co do prawidłowego toru oddychania moejego znajomego to sie nie wypowiadam bo nie wiem:)ale w moim przypadku ja mam skrzywiona przegrode nosowa co chyba tez nie korzystnie wpływa...
ta szczepionka jest na recepte???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
proponuje laryngologa bo przypuszczalnie moze to być od zatok
...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
ultrono przeczytaj dokładnie a potem pisz......zresztą czy Ty wiesz wogole co to laryngolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2734
mialem tak z 4msce temu robiona punkcje zatoki szczekowej... tylko pozniej nie chodzilem na lampy...
myslalem tez o migdalku.. sam nie wiem :( zeby obejsc wszystkich lekarzy i zobaczyc co to to z 500zl mi zejdzie jak nic ;[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
własnie po punkcjach tak jest ropa spływa do gardła...z migdałka tez moze być ja tak mam czeste anginy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4400 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
miałeś kiedyś problem z migdałkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta, moj blad, pomylilem sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2734
tzn jak bylem przed punkcja u laryngologa to powiedzial ze mam jednego 'obumarlego' migdala... ale wtedy sie ropa z niego nie lala... moze zaczela.. nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
w migdałach a dokładniej ich kryptach mogą siedzieć bakterie i produkować ropę ...
ale należy też sprawdzić całą jamę ustną (stomatolog) , nos , gardło zatoki !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699968
ja włąsnie znowu od wczoraj mam rope na jednym zmigdałków i kłuje mnie to jak cholera:( od kiedy pamietam zawsze miałem problemy z migdałkami .Moje migdałki juz sa całe w dziurach:(.Byłem juz u laryngologa bo chciałem je usunac ale powiedział ze mam czekac bo po 30-stce moze sie to ustabilizować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z goleniami !!pilne!!

Następny temat

Problem z kolanem i barkiem

WHEY premium