SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapalenie kaletki /ropa - antybiotyk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41
witam, mój problem dotyczy zdiagnozowanego zapalenia kaletki w łokciu.
Sportem zajmuje się wyczynowo, jednak w dniach kiedy nastąpił problem absolutnie nie trenowałem także dziwi mnie skąd mogło do tego dojść.
Ręka napuchła cała, na łokciu pojawiły się czerwone wypustki bardzo bolesne uniemożliwiające sen przez 2 dni!.
skorzystałem z komsultacji prywatnej chururg zdiagnozował jw. do tego zakażenie, ropę w łokciu - koniecznoiść punkcji lub założenia drenów i obserwację w szpitalu. Dostałem skierowanie do natychamitowego zgloszenia się na ostry duzyr.
na miejscu, przeswietleine i wizyta uy ortpedyy - jedenak jego uwagi skonczyly się na zapaleniu kaletki - zapisaniu do okladów rivanolu i zapisaniu antybiotyku "Doxycyclinum" - I Stąd moje pytanie moi mili. Bo mialem wrazenie ze ten chirurg nie chcial zabardzo się tym zajmować.
Czy ten antybiotyk na pewno jest na tego typu zapalenie ? Z tego co pamietam zupelnie pwoiazany z zakazeniami drog oddechowych itp.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Doxycycline stosuje się również w zakażenich/zapaleniach tkanek miękkich. Zapalenie kaletki jest jednym z przykładów tychże zapaleń.

Dla pewności możesz równie dobrze skonsultować diagnozę z innym lekarzem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Antybiotykow nie uzywa sie 'na organ',tylko 'na dane bakterie'.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masturbacja - problem

Następny temat

Wędzidełko POMOŻCIE

WHEY premium