SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

renia/dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263
dzisiaj w koncu udalo mi sie utrzymac i diete i trening... nawet nie bylo trudno.. nie wiem co we mnie w zeszlym tygodniu wstapilo, ale dieta to byla porazka.. pojecia nie mam czemu mialam taki nieopanowany apetyt na praktycznie wszystko... no ale juz sie unormowalo mam nadzieje
dzisiejsze menu
1.owsiane z otrebami i ser bialy
2.wedlina z piersi indyka
trening: interwal 20 min na rowerze a potem aerobic
3.wolowe z warzywami i vasa, jablko, migdaly
4.tuna z makaronem razowym, warzywa + ser zolty plasterek i plaster wedliny drobiowej
5.baton proteinowy
6.ser bialy z ogorkiem, jablko, 2 sliwki(malutkie)+ ser zolty i ogorki korniszony

wiem wiem ze tluszczy zdrowych malo, ze owocow za duzo.. ale w porownaniu z moja dieta z zeszlego tyg to ta jest rewelka bede sie starac poprawiac z kazdym dniem:)
ok jutro jak na razie wiem ze
rano owsianka z otrebami i orzechami wloskimi,
2.omlet z wedlina drobiowa , potem mam trening(pilka z hantlami)..
3. ryz + kura(lub dwa jaja)
4.?? jeszcze nie wiem.. ale chyba tuna z makaronem
5. baton(szkola)
6. ser bialy

pewnie wpadna jakies owoce, migdaly i slonecznik.. bo to to ja jem tak w miedzyczasie.. no i nie wiem czy wieczorem nie skocze na aerobic.. wiec mi sie posilki zmienia troszke.. ale to sie okaze.. wracam do nauki.. w srode egzmain moze to przez ten stres ja tak nie moglam sie opanowac?? no nic kazda wymowka dobra
jakie sa jeszcze zrodla bialka poza kura, tunczykiem(inne ryby), jajkami i serem?????????.. bo mi jakos nie przychodza inne produkty do glowy.... cholera jest tak goraco ze tylko bym zimne owoce jadla i ewentualnie lody a to to na pewno nie bialko...


Zmieniony przez - reniaag83 w dniu 2009-07-27 21:49:03

renia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuszki z obciążeniem?

Następny temat

FBW 5x5 do sprawdzenia

WHEY premium