SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ręka - dłoń

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jest jakiś sposób aby zwiększyć swoją dłoń nie wiem ... może jakieś ćwiczenia dla palców np. takie gumowe kółko co się "zgniata" lub może coś innego jeśli wiecie coś na ten temat to proszę wypisywać uwagi... :)

SiArA 14
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wsumie nie mam problemow tylko nie wiem co znaczy " hmmmmm jaki słodki moge jeszcze ? " wyciels posta oki no w sumie podchodzil pod wyciecie jak sie mocno chcialo ,ale czy dla zaimponowania bedziesz wszystkie mi wycinal ?

ile by nie bylo to i tak jest zamalo wy***laj z hala tylko sens i naturalnie -=vienio&pele=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kópiłem sobie ściskacze. kosztują w granicach 5-10 zł.znajdziesz w prawie każdym supermarkecie.na początku pewnie bedzie ci trudno ścisnąć ale z czsem ci sie uda.ja mam to od 5 miesięcy i ściskam spokojnie. w zestawie przeważnie są dwa.

<trenuj, a osiągniesz czego chciałeś>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
dloni chyba nie da sie powiekszyc od tak, moze jak ja skoxujesz :D mozna powiekszyc kostki robiac pompki na kostkach..o szczegoly pytaj w dziale "uderzane"..pozdr

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Siara looknij na to - w tym topicu są sposoby na powiększenie dłoni i wydłurzenie rąk
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=40755

"Wole znak <wstęp wzbronony> niż <wyjścia nie ma>"

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Silikon powinien pomóc

Dostane Soga ?

>>>DUDEK<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co ci wielka łapa? Jak chcesz łapać piłę od kosza liczy się siła w palcach, ja ćwiczyłem na początku takim "ringiem", a potem taką profesjonalną maszynką i mi się polepszyło Kiedys Lester napisał, żeby w nocy wkładać sobie korki (po winie Sofia łofkors) między palce, a na to rękawiczki i da skutki. Nie próbowałem, ale jak chcesz to sprawdź, ale na własną odpowiedzialność. Lester jeszcze pisał, że na początku się palce obcierają i skóra schodzi, to wcześniej możesz sobie owinąć palce plastrem.

"Do bólu można się przyzwyczaić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem też o tym czytałem... ale tu nie chodzi o łapanie piłki do kosza...
Porstu jak się ma wiekszą łapę to się lepiej uderza w piłke (mowa oczywiście o siatkówce) możan 100 razy lepiej kierować piłką no i mocniej uderzac (zamykając nadgartek) a jeśli ma się wielką łapę to te wszystkie czynności robi się lepiej i efektywniej :)

SiArA 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
hrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhr

______________________
członek mafii HR HR ajak

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
pilkarze, ktorzy maja male stopy tez nie powinni grac przeciez w noge no bo jak maja takie male stopy a sa niektorzy po 190cm to maja noge 46 i lepiej zapewne graja i kontroluja pilke , uderzaja, maja wiekszego powera i w ogole hrhrhrhrhrh wiekszej glupoty nie slyszalem chcesz to mozesz...

______________________
członek mafii HR HR ajak

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary nie kłuć się bo gwarantuję że wiem lepiej i wqwiłes mnie maxymalnie!!
NIe weim jak CI mam udowodnić ale gwarantuję że siatkarzom którzy mają wiekszą dłoń lepiej uderzają (pomyśł zresztą człowieku jak uderzasz w piłke małą ręką a durzą) chyba proste i logiczne że jak masz większą łąpę to możesz bardziej "nakryć" piłkę..... wiesz.. wiem że jest wolność słowa. ale czasem się zastanów co chcesz napsiać...

SiArA 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
no i co teraz bedzie ze tak cie w****ilem? heh
spoko
ale dla mnie nie ma zwiazku wielka lapa z tym o czym mowisz i z tym co chcesz osiagnac...
to tak samo jakbym mial dluzsza lape to oznaczaloby ze moge na przyklad podniesc wiecej na bica w uginaniu ramion ze sztanga...
gdzie jest sens? moze chodzi ci o wieksza pare w lapie, wtedy bym zrozumial, ale to ze ktos ma jedna noge dluzsza to nie oznacza , ze mocniej kopnie, tak samo to ze mam dluzsze palce niczego nie oznacza, no moze oznacza, ale to nie na tym forum takie wywody...

______________________
członek mafii HR HR ajak

pozdrawiam!

Zmieniony przez - miszcz0 w dniu 2003-01-14 20:20:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>BrEaK-DaNcE<<

Następny temat

Nowy dział rusza eXtremalnie do przodu :-)

WHEY premium