SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko - antyestrogen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ginekomastia powstaje z otluszczenia

nie zgodzę się z tym
sporo osób (ekto, mezo) ma skłonności do gino a nie są otłuszczeni, to jest uwarunkowane genetycznie
PLUS endo -> to wynika z ich budowy

bardzo mały poziom tłuszczu w Twoim mniemaniu to znaczy jaki?

"99% ..." w takim razie wokół mnie skupił się ten 1% bo znam sporo takich osób ... a nie założyłem "gino fan klubu"

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
stad panowie czytacie rady na forum, zeby wchodzic na cykl z jak najmniejszym poziomem tkanki tluszczowej. czy lipomastii, otluszczeniem przedniej czesci klatki piersiowej i brzucha mezczyzny. bo wlasnie przez tluszcz zwieksza sie szansa na zlapanie ginekomstii uzywajac sterydow androgennych (testosteron)

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
zgubienie tłuszczu nie zmieni Twojej genetyki, skłonności pozostaną

a niski poziom bf jest ważny jeśli chcemy notować rezultaty(te właściwe) i dobrze wykorzystywać towar

bo wlasnie przez tluszcz zwieksza sie szansa na zlapanie ginekomstii

to nie choroba , tego się nie "łapie"

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-03-04 10:59:12

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
sa 2 rodzaje gino. normalne gino któe nie ma nic wspólnego z poziomem tkanki tłuszczowej, i gino o podłozu liposukcyjnym (chyba tak sie to nazywa), w wypadku tego drugiego jest to pomieszanie lipo z gino, i niekoniecznie musi byc nawet wyczuwalny palcami guzek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
no nareszcie zaczales pisac saddath szczegoly a nie ublizac. mozesz miec racje. ja nie dam sie zabic za moje slowa. takie jest moje przeswidczenie. kazimierczk pisal ostatnio, ze wycinasz gino i masz spokoj. czyli jak to traktowac. jako uwarunkowanie genetyczne wystepujace raz w zyciu czy defekt mojej budowy pokazujacy sie zawsze nawet jak wytne, nawet jak zminimalizuje BF.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
no nareszcie zaczales pisac saddath szczegoly a nie tylko zlewac. mozesz miec racje. ja nie dam sie zabic za moje slowa. takie jest moje przeswidczenie. kazimierczk pisal ostatnio, ze wycinasz gino i masz spokoj. czyli jak to traktowac. jako uwarunkowanie genetyczne wystepujace raz w zyciu czy defekt mojej budowy pokazujacy sie zawsze nawet jak wytne, nawet jak zminimalizuje BF.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
no nareszcie zaczales pisac saddath szczegoly a nie tylko zlewac. mozesz miec racje. ja nie dam sie zabic za moje slowa. takie jest moje przeswidczenie. kazimierczk pisal ostatnio, ze wycinasz gino i masz spokoj. czyli jak to traktowac. jako uwarunkowanie genetyczne wystepujace raz w zyciu czy defekt mojej budowy pokazujacy sie zawsze nawet jak wytne, nawet jak zminimalizuje poziom tluszczu?

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
sądzę że jak gruczoł którego można się pozbyć dzięki operacji
jeśli coś się wytnie to test nie może na to wpływać

i ja tak to traktuje

chyba że nie do końca wytną i jakieś pozostałości "odżyją" ale tego już nie rozstrzygam bo się na tym nie znam


gino o podłozu liposukcyjnym
niekoniecznie musi byc nawet wyczuwalny palcami guzek.

mógłbyś rozwinąć tonczers?

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-03-04 11:33:20

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
przepraszam, cos komp mi siada

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gino - przerost gruczolu sutkowego u mezczyzny, spowodowany moze byc nadmiarem estrogenu lub prolaktyny. W gruczole znajduja sie receptory ktore reaguja na nizszy i wyzszy poziom hormonow w zaleznosci od osobnika bez wzgledu na bf.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta + Wino

Następny temat

30 tysięcy "zielonych" na doping !!!

WHEY premium