SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o dawkowanie naposimu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
aras tacy ludzie maja blad w glowie bo mysla ze kupi mete i juz nic wiecej do tego nie trzeba zloty srodek ktory robi cuda... jeszcze troche beda brac a nie cwiczyc i sie dziwic czemu nie rosna

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
lysol24: ja duzo ćwicze i duzo jem. po prostu mam taka przemiane materii, zyskuje mase miesniowa ale bardoz wolno, na pewno kiedys dobije do 90 kg ale to baardzo dlugo zajmie. prawie 100 kg na klate przy mojej wadze to przeciez nie tak malo,musialem wlozyc w to duzo pracy zeby tyle wycisnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dużo jeść nie znaczy dobrze jeść
obliczyłeś sobie zapotrzebowanie??wiesz ile musisz dostarczać wszystkich składników a ile ich rzeczywiście dostarczasz??
kupa ziemniaków z kotletem nie zawsze jest dobrym sposobem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
tak wiem wiem, staram sie jest takie rzeczy jak banany, platki owsiane, ryz itd, no ale diety nie stosuje :( czyli co mi radzicie ? poczekac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
radzimy iść do działu odżywianie, ułożyć odpowiednią diete i wtedy myśleć nad koksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
ok dzieki aras, sog leci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
chyba nie za bardzo poleci jak masz pusty profil.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
no wlasnie cos nie chce poleciec :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bo musisz mieć wypełniony profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25mg ed przez 6tyg

wypełniaj profil dawaj soga i do działu odżywianie bo hvj z tego ci zostanie a mutant mass to sobie miedzy 5cioma dużymi posiłkami możesz popijać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl winstrol

Następny temat

pytanko

WHEY premium