SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedtreningowka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem kobieta i chce kupic swoja pierwsza przedtreningowke, jaka polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
SAW trec, albo napalm od FA, najlepszy w shotach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
ja sawa nie polecam bo po 3miarkach mnie zrezało na siłowni i nie mogłem ćwiczyć a raczej mam mocną banie do takich rzeczy. Jak dla mnie hot blood jest idealny nie za mocny nie za słaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Co to znaczy zrezało?
Ja sawa jadłem jako pierwszą przedtreningówkę i wspominam dobrze

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Polecam "SAN - Fierce domination" - bardzo fajna przedtreningówka, nie klepie tak po głowie i strasznie się po niej człowiek poci, korzystne przy redukcji tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Kaziupir, po 2 miarkach nie czułem kopa czy motywacji a ciężki oddech a po 3 skończyłem trening bo się cały czerwony zrobiłem nie wiem od czego może gorszy dzień? Ale brałem już parę takich specyfikó w tym mocne spalacze jak Get FN Ripped, Hellfire i je znoszę aż nadto łagodnie w porównaniu z sawem. Za to hot blood nie wywala z butów a powoduje u mnie super mega koncentracje na treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zarejestruj się i wpadnij do tego działu:

https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html 

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłumaczenie z łaciny na polski

Następny temat

Ile w tym prawdy?

WHEY premium