SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propinat z BD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954


Wklej fotke jak mozesz, w Polsce kraza bardzo dobrze podrobione fiolki BD. Sprawdz czy na fiolce (na nakretce aluminiowej jest mala strzalka cos podobnego to tej tutaj)

Zmieniony przez - vadim_b1 w dniu 2007-02-26 23:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3912
nie ma takiej starzalki na moim propie czy to oznacza ze towar jest fake (fotki postaram wkleic pozniej)a ten prop ma kalor wygazowanego piwa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
po co brać under jakłatwo dostepny jest Farmak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Niestety masz fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tu masz oryginał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
j/Alg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3912
czyli mam fake no troche dziwne bo dobrze ułozony jestem z dilem...towar wyglada orginalnie tak jak na zdejciu tylko troche inny kolor substancji moze wywołane to jest najswietleniem.wkleje nie długo fotke tego co mam .a i jeszce jedno farmaka nie mogłem dostac moze u mnie w miescie*****owo dostepny
moze jest jeszce cos po czym mozna rozpoznac fake.a i jaki powinien byc kolor tej substancji(propa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Twoj dil chyba tez nie wie ze to wy***ka. Jak pisalem wyglada prawie jak oryginal, rozpoznac mozna po tym co ci napisalem, plus kilka innych szczegolow. Jezeli rozumiesz angielski to zobacz tutaj:
http://www.bodyofscience.com/dynamic/forum/viewtopic.php?t=2490&highlight=fake british dragon 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3912
zakładajac ze jest to fake to czy działa prawidłowo ma moze mniejsze stezenie albo wogole nie działa... a ten link ukazuje tren wiec nie wiem czy do konca mozna to odnosic do propa a i nie wiedziałem zeby tam była pokazywana jakas strzałka.a co do koloru substanacji jaki powienien on wygladac???a pozostałe rzeczy sie zgadzaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954


Na tym zdjeciu to widac wyraznie. Po za tym to dotyczy calej linii produktow.
Byc moze dla tego BD ma taka zla opinie w Polsce bo wlasnie mamy krazace podroby nawet o tym nie wiedzac. Oczywiscie ze te produkty nie dzialaja tak jak powinni.
Wedlug tego co mi powiedziala jedna z bylych posiadaczy BD, Rebecca Liu, BD NIGDY nie byl importowany do Polski w jakiechkolwiek ilosciach. Nie ma w Polsce rowniez autoryzowanego dilera BD. Wiec oryginaly sie sprowadza z innych krajow, i to w malych ilosciach.

Co do koloru, to nic nie oznacza. Kolor moze sie roznic w zaleznosci od typu uzywanego oleju i surowego proszku substancji aktywnej.

Zmieniony przez - vadim_b1 w dniu 2007-02-27 22:43:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol - jakie brać do tego środki dodatkowe?

Następny temat

o jakiej porze ?

WHEY premium