SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop-testovis

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
ja tam nie wiem mnie sie sam dil pyta czy mi zalezy zeby w pudelkach bylo wyslane, raz wyslal w pudelkach, drugi raz tez chcialem w pudelkach, trzeci raz juz bez pudelek chcialem bo za duza paka byla i tym razem tak samo, i nie widzialem roznicy w dzialaniu tego w oryginalnie zapakowanych pudelkach i tego ktorego dostalem luzem, moze to i fake ale roznicy w dzialaniu nie odczulem zadnej na wlasnej skorze, wsztykie 3 ktore bralem byly bdb

Chcesz być najlepszy, musisz pokonać najlepszych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287
to co ja pisalem to bylo do Bajciejka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2285
jekyll , oswiece cie
mozesz sogacza wbic z wdziecznosci

-te ampolki z maja [05 2014] to orginal,
-te z lutego [02 2014] to walek.

orginal masz ciemny,i gesty,prawda ?
a walek jest rzadki,i bardzo jasny,zgadza sie ?
kazdy kto wbijal testovis i testolic, w ciemno ci opisze tak te propki, ze testolic jest rzadki jak woda,i slomkowy, a testovis wloski gesty jak cholera,i ciemny jak deczka.

-czemu nie masz opakowan ???
-czemu liczba roznych amp nie pasuje do opakowan,po 2amp ???

proste:
twoj dil,moze jest dobrym ludziem, ale zajmuje sie tym dla chajsu.
kupil pare setek orginalu,w pudelkach.
ale kupil tez [a moze sie nacial poprostu na nowe zrodlo] walek luzem.

klient,jak ty,zamawia 30amp.
wrzucil 5 walkow, reszte ci dal orginal.
zeby nie bylo widac golym okiem ze cos nie si,wyjal org z opakowan.

teraz najfajniejsze:
-sprawdz nadruki daty i serii na ampolkach

w orginale jest wybita data i seria stemplem,i jak potrzesz palcem to miejsce, schodzi tylko tresc stempla z data i seria.

a w walku jak zrobisz tosamo, zejdzie ci wszystko po dluzszym pocieraniu, bo tam data i seria,sa razem z trescia etykietki,jednym drukiem naniesione.

i oczywiscie obejrzyj czcionki...
roznia sie duuzo.

skad to wiem ?
chyba mamy wspolnego zaopatrzeniowca
ech...

ps: walek zawiera propka, tosamo jest w srodku, co w walku testolica.
i dobrze radza: brac tego propka tylko w pudelkach.
moze nie da to 100% pewnosci, ale wykluczy przynajmniej tego walka luzem,ktorego sporo lata na rynku.


Zmieniony przez - HYGETROPIN w dniu 2011-01-15 10:56:05

diamondtropin/somatrope/hygetropin/omnitrope:
5iu / ed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie widziałem wałka ale biłem oryginał i wiem że tak jak Hyge pisze jest on bardzo gęsty na tyle że igła 6 trzeba się troszkę napocić aby go przecisnąć. Kolor żółty jak olej do smażenia. Wałek rzadki jak woda. Działać pewnie działa dobrze ale płacisz za fake jak za oryginał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
oczywiscie hyge soga dam, bo ciekawe info i za nie jak najbardziej dzieki tylko ja nie dostalem z 2 roznych serii propka tylko zalozyciel tematu, wiec to chyba nie do mnie, acz kolwiek zgodze sie co do jednego moj testovis luzem jest dosyc jasny ale wcale nie jest rzadki tylko gesty wlasnie bardzo.. co itak nie zmienia faktu ze jestem zadowolony z niego, przynajmniej bylem.. ;) bo ten co teraz dostalem wymienie.. tak wrazie czego, skoro mowicie ze to napewno wal to nie bede przeplacal

Chcesz być najlepszy, musisz pokonać najlepszych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
korwa szybko to sie dzieje wszystko kiedys trzeba bylo czekac dosc czasu na walki a teraz tylko cos wyjdzie nowego zaraz walowane masakra jest dzisiaj ehhhh

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287
wszystko jest wałowane, dlatego lepiej skupić się na renomowanym underze, lub produktach aptecznych polskich( tylko jak sam wyjmiesz z apteki/hurtowni)- za granica to juz gorzej, trzeba sie bardzo dobrze znać zeby sie w chu... nie zrobic.
sami mniejsi dilerzy i detaliczni klienci powodują takie sytuacje- kazdy chce jak najtaniej, zawsze drogo- a niestety za jakość zawsze trzeba zapłacić- i tak jest ze wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g**** ma tutaj do rzeczy UG czy Apteka. Albo wasz dil jest uczciwy albo nie. Bo nie uwierzę że ktoś nie wie że wciska ludziom wały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287
dużo ma do rzeczy czy UG czy apteka. apteka ma renome- under nie.
jakby oma przestala działac i na rynku nie było by działajacej to dlugie lata by musiały minąć aby przestano ja kupowac
a under szybko by zniknal albo jest sprzedawany przez niewielki krąg osób w internecie czy na wioskach- wiele razy bylismy tego swiadkami."ogólno polskie" są nie liczne undery a apteka?apteka cała.
co do dilów- to sporo jest takich co sami sobie tłuką lewy towar myśląc ze jest org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałeś żeby skupić się na renomowanym ug a teraz piesz że ug nie ma renomy. Jak dla mnie masz sprawdzone źródło i możesz srać na wszystko. Ale z drugiej strony jak ktoś okazyjnie kupi produkt X za pół ceny to też od razu można zrozumieć o co w tym chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka GOOD PHARMA

Następny temat

Nowy design Akrihin

WHEY premium