SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop 1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bij 2500, a tamox skończ po prostu po clomidzie i powinno być si. Jeszcze cycki nikomu przez noc nie urosły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
jasne, dziękowa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2407
napisz jak efekty po cyklu,przysrosty i sila ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
Efekty:

masa: +7,5kg (jakies 5kg czystego miesa)
siła: +10kg na prostej / +20kg na przysiad / Martwego nie sprawdzałem
przyrosty: +1,5cm na bicepsie , +2cm na udzie , +4cm w barach i +2cm w klatce, +1cm w pasie

ogólnie trenuje już bardzo długo, więc nie nastawiałem się na mocne przyrosty aczkolwiek jest zauważalny wzrost masy mięśniowej, poprawa kształtu mięśnia i twardość. To pierwszy cykl z iniekcjami u mnie a trenuje 8 lat

P.S.
Wbiłem HCG podskórnie drugą serie i zrobiła się mała górka pod skórą (powoli zanika, podejrzewam, że to po prostu hcg sie nie rozprowadziło jeszcze). Nie ma sie co martwić nie?



Zmieniony przez - Just_Start w dniu 2015-12-26 22:38:44

Zmieniony przez - Just_Start w dniu 2015-12-26 22:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będziesz żył znaczy kiedyś umrzesz,ale jeszcze nie dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
Dzięki. Ogólnie sory, że tak o wszystko pytam, ale to moj pierwszy kontakt z dopingiem iniekcyjnym (na pewno nie ostatni). Sam też chciałem poznać to na własnym ciele, bo w tym zawodzie trzeba miec wiedzę jak najszerszą, więc otwieram się na wszystko ;) No prawie :D

W marcu będę leciał redukcje tym samym zestawem tylko dorzuce clen i wiadomo, inna suplementacja i dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie pisze,że źle że pytasz. Nie ma głupich pytań tylko czasem mogą być nie przemyślane,a Twoje są jak najbardziej ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Just_Start

P.S.
Wbiłem HCG podskórnie drugą serie i zrobiła się mała górka pod skórą (powoli zanika, podejrzewam, że to po prostu hcg sie nie rozprowadziło jeszcze). Nie ma sie co martwić nie?



Tak, j/Zioekt nic nie bedzie, wchlonie sie. Mialem podobnie po hcg, gh gdy rozrobilem wzbyt malej ilosci.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
Ok to gitarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 991 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5835
a słuchajcie, czy duzo strace jak wbije tylko 5000iu HCG ? Bo że tak powiem na rejonach brakło i kolejne 5000 bym dopiero mogl uderzyc po nowym roku. To co myslicie, zaczac juz teraz PCT na clomidzie czy wbic drugą 5tke po nowym roku jak dostanę pake?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na redukcje

Następny temat

Wyniki hormonów. Problem

WHEY premium