SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
na prolke bromergon moge miec a exe symex tylko dawki i kiedy te badania zeby zobaczyc czy schodzi tak wgl jak zbije to dalej bd musial to stosowac czy odstawiam propa moge dalej brac bo jutro nastepny strzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij edytować te posty, nie mów że błąd wyskakuje,bo tak nie jest. Jak nikt się nie wypowie pod Tobą i w tym Ty sam, to można edytować bez problemu,chyba że masz tajne moce jak np moderatorzy to możesz edytować każdy post nawet jak już ktoś coś napiszę pod którymś postem,a nie edytujac to spam robisz. Exe czyli symex Kamil Ci stronę wcześniej rozpisał,czytałeś w ogóle? Bromergon zacznij od 1/4 tabletki przed snem co dzień i co parę dni podbijaj o 1/4 żeby dojść do całej,no i tak jedz. badania ponowne zrób za 2tyg. Jak odstawisz symex to estradiol znów z czasem podskoczy.

Testosteron bij jak zakłada cykl.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-03-18 00:12:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
zioekt
Zacznij edytować te posty, nie mów że błąd wyskakuje,bo tak nie jest. Jak nikt się nie wypowie pod Tobą i w tym Ty sam, to można edytować bez problemu,chyba że masz tajne moce jak np moderatorzy to możesz edytować każdy post nawet jak już ktoś coś napiszę pod którymś postem,a nie edytujac to spam robisz. Exe czyli symex Kamil Ci stronę wcześniej rozpisał,czytałeś w ogóle? Bromergon zacznij od 1/4 tabletki przed snem co dzień i co parę dni podbijaj o 1/4 żeby dojść do całej,no i tak jedz. badania ponowne zrób za 2tyg. Jak odstawisz symex to estradiol znów z czasem podskoczy.

Testosteron bij jak zakłada cykl.



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-03-18 00:12:50
. Ok rozumiem chłopaki dzięki za pomoc już chyba udało mi się edytować na tel bd robił tak jak mówicie i zobaczymy co później na badaniach wyjdzie dziękuje i Pozdrawiam i łapki dla Was w górę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
doszło badanie testa 4200 niecałe norma do 870 :P bromergon już mam symex dopiero jutro bedzie pytanie jeszcze przez 2 tyg stosowac te oba leki i odstawic i pojsc na badania ?moze symex zostawic i profilaktycznie brac po jednym tabsie przez calutki cykl ? jak mowicie ze mam brac po pol na 4 czesci jeden tabs i dochodzic do tabsa to mam robic taka piramide po calym tabsie znowu 1/4 tabletki i tak kombinować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
1/4tabs ed dawaj przez 5-7dni, i zwiększaj o kolene 1/4tabs i tak samo. Być może nie będzie potrzeby dochodzić do 1tabs, może te okruchy dadzą radę. Badania powtórz za 3-4tyg.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
krzykacz
1/4tabs ed dawaj przez 5-7dni, i zwiększaj o kolene 1/4tabs i tak samo. Być może nie będzie potrzeby dochodzić do 1tabs, może te okruchy dadzą radę. Badania powtórz za 3-4tyg.



Ok bromergon bd tak kombinował a symex zaczne od tabsa a pozzniej bd zmniejszal tak jak mowil wczesniej kamil dziękować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Exe możesz dać po 0,5tabs co 5dni, też będzie powoli ładnie schodzić. Nie trzeba robić frontu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
zgodnie z poleceniem przenoszę zapytanie i ankietę tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Witam wale aktualnie propa i za jakiś czas chce dołączyć do niego mastera 150/1ml (czaje że tam pewnie tyle nie jest :) ) pytanko jaką dawkę zapodać myślałem żeby dać 70-80 mastera do 100 propa co 2dni rzecz jasna i jeszcze pytanie kiedy go wrzucić jestem ogólnie na redu propa kończę 2 gdzieś flakon plus minus bfa nie mam małego jeszcze to nie wrzuciłem mastera wiadomo kiedy proponujecie żeby wrzucić go najlepiej ? myślałem też żeby do tych 2 środków dodać oxe ale pewniaka a nie że w oxie wino siedzi czy coś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Pomperiusz
Witam wale aktualnie propa i za jakiś czas chce dołączyć do niego mastera 150/1ml (czaje że tam pewnie tyle nie jest :) ) pytanko jaką dawkę zapodać myślałem żeby dać 70-80 mastera do 100 propa co 2dni rzecz jasna i jeszcze pytanie kiedy go wrzucić jestem ogólnie na redu propa kończę 2 gdzieś flakon plus minus bfa nie mam małego jeszcze to nie wrzuciłem mastera wiadomo kiedy proponujecie żeby wrzucić go najlepiej ? myślałem też żeby do tych 2 środków dodać oxe ale pewniaka a nie że w oxie wino siedzi czy coś ;)



1. WIEK: 19
2. WAGA: 100+
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA: mam,trzymam ,na redu obcinam co jakiś czas kalorie
-białko: -
-węglowodany: -
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta,prop+npp
8. TRENING: FBW
9. CEL CYKLU: dobra wycinka :3
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pół roku
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: -
-martwy ciąg: -
-przysiad: -
tam gdzie wstawiłem myślniki to albo nie wiem albo nie robiłem maxa w obciążeniu bo jestem po niedużej przerwie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Badania do oceny

WHEY premium