SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop+anavar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
A jakbyś zrobił inaczej. Na przykład poleciał z propem solo, odblok i od razu po ostatnim tabsie clomu wszedł z oxą i do tego kreatyna?

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jaro mnie pytasz? Przeciez napisalem dokladnie jak kilka postow wczesniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Nie, nie, pytam autora. No bo ta oxa do propa to i tak za wiele nie da, a jakby dał od razu po odbloku to przynajmniej uchroniłby się od spadków, przy dobrej diecie może nawet minimalny progres by odnotował, zdrowo i rozsądnie.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Oxa w rozsadnej dawce (min 30ed) jest dobrym stackiem praktycznie do wszystkiego, wiec nad wyraz jest mowienie ze "nic nie da". Jednak owszem nalezalo by ja ciagnac jeszcze po propie, jak i rowniez przez caly odblok w dawce 10ed z kreatyna jako antykatabolik (taka dawka nie wplywa na prace osi jadra-przysadka-podwzgorze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 601
hmm mam sie cofnac do podstaw? sadze ze one sa dawno za mna oczywiscie tego co jem nie mozna nazwac dobra dieta.. ale nie jest tragicznie dobra masa na tym ruszyla bede jadl wiecej zaczne sie zalewac mniej zaczne spadac dobrane zostalo szybko na moj skromny czas pracuje i to rowniez nie pozwala mi do doskonalenia diety.. A co do tej oxy to ile musze miec tych tabletek i po ile u was ona chodzi? bo.Dzieki za komentowanie! Bajciejek dlaczego uzazasz ze odblok 2 tyg po ostatniej infekcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 601
sadze chyba raczej ze lepiej walic oxe z propem aczkolwiek moge sie mylic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
To zależy od stężenia, po ile chodzi nie wiem, w ogóle nie chodzi u mnie;D

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 601
dila ma po 10mg w tabsie chociaz czytalem ze generalnie powinno byc 2.5mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Przy dawce 30 mg ed przez 3 tygodnie nie trudno policzyć, że potrzebujesz 200.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jezeli nie posiadasz tej elementarnej wiedzy to radze sobie darowac oxe, bo na pewno nie masz zrodla ktore sprzeda ci legit, obecnie LaPharma, stare Genesis (nierealne) i bonavar, ewentualnie inne jeszcze bardziej egzotyczne apteki. Watpie abys mial do tego dostep, jakby co to zrob foto i wyslij mi powiadomke powiem ci czy jest to legit, bo mialem w reku nie jedna legit oxe, ktora polski w zyciu nie widziala.
Ile brac przeciez ci wyraznie napisalem, masz problemy z elementarna matematyka?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***Łapy jak patyki, karki jak rury od odkurzaczy - jaskinia netowych spinaczy*** SPAM

Następny temat

h drol

WHEY premium